Dostawa do domu? Mieszkańcom Legnickiego Pola pod drzwi podstawili cały paczkomat

Andrzej Andrzejewski, GN | Utworzono: 2020-07-02 13:49 | Zmodyfikowano: 2020-07-02 13:53
A|A|A

fot. Andrzej Andrzejewski

Mieszkaniec Legnickiego Pola wyjechał na zakupy, a po powrocie do domu... myślał, że pomylił adresy. Adres się jednak zgadzał. Podczas nieobecności przed wejściem na posesję w ciągu godziny pojawił... się paczkomat. Taką modernizacją zaskoczeni są niemal wszyscy mieszkańcy nieruchomości. Tym bardziej, że - jak twierdzą - nikt nie konsultował z nimi takiej inwestycji:

- Myśmy pojechali do Legnicy, przyjeżdżamy, a tu... stoi paczkomat. Zasłonięte jest wejście. No nie widać z daleka, nie?  Jeżeli ktoś przyzwyczajony jest do tego jak my mieszkamy, to nie będzie wiedział jak dojść. A to mogliby rzeczywiście postawić w inne miejsce - mówią mieszkańcy.

Chodnik prowadzący do wejścia na posesję jest prywatną własnością właścicielki pobliskiego sklepu. Kobieta uważa, że nie musiała konsultować się z w tej sprawie z innymi lokatorami. Jest przekonana, że przysłużyła się mieszkańcom Legnickiego Pola, bo nie dość, że sama zarobi na dzierżawie kawałka placu, to wieś ma w końcu upragniony paczkomat.

Posłuchaj:

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Obiektywny
2020-07-13 22:28:33
z adresu IP: (81.161.xxx.xxx)
Ocena: 6
Ustawienie tak paczkomatu to jest brak szacunku dla drugiego człowieka, naruszenie zasad współżycia społecznego i podstawowej ludzkiej życzliwości.
~KotzWroc
2020-07-06 08:52:06
z adresu IP: (37.30.xxx.xxx)
Ocena: -1
Super;) ja też chcę taki paczkomat
~Mieszkaniec
2020-07-06 07:52:57
z adresu IP: (91.223.xxx.xxx)
Ocena: 3
Było glosowanie internetowe w sprawie paczkomatu trochę czuje się oszukana bo nikt nie powiedział że będzie stał na prywatnej posesji. Dlaczego gmina nie postawiła na swoim terenie zawsze to byłoby parę groszy np dla biblioteki na nowe kaiążki z pożytkiem dla nas wszystkich mieszkańców. A tak na układy nie ma rady. Smutna rzeczywistość.
~CRICK
2020-07-04 14:55:12
z adresu IP: (86.7.xxx.xxx)
Ocena: 1
Ale problem maja, ciekawe jakim trzeba byc imbecylem, by nie zorientowac sie, ze wejscie jest za paczkomatem...
~ona
2020-07-03 16:08:39
z adresu IP: (95.50.xxx.xxx)
Ocena: 18
Ciekawe czy to nie budynek socjalny. Pasożyty pierwsze problemy zgłąszają
~To my InPost
2020-07-03 15:38:34
z adresu IP: (37.30.xxx.xxx)
Ocena: 9
O co chodzi bardzo ładny paczkomat z najnowszych model pierwotnie miał stać przed oknem,ale by Państwo mieli noc/24 tak jak ten paczkomat jest czynny 24/h Pani mówi że nie beda wiedzieli gdzie mieszkacie ,no to prosze zmodyfikować i mówić że tam gdzie paczkomat Załatwione. Nastepny prosze! Pozdrawiamy
~aleks
2020-07-03 15:20:49
z adresu IP: (81.190.xxx.xxx)
Ocena: 10
Z jednego z forum: "po za tym, nie jest możliwe aby postawić paczkomat w ciągu godziny. Ten, który widać na zdjęciach jest dwu modułowy. Na miejsce moduły przywozi się oddzielnie. Trzeba je ze sobą połączyć przewodami (pracownicy Inpost mówią na to słoń), wypoziomować, podłączyć do zasilania, skonfigurować oprogramowanie. Nadzorowałem montaż dwóch paczkomatów przy obiektach mi podlegających i trwało to przynajmniej kilka godzin." Także coś tu nie jest do końca mówione przez tych mieszkańców :)
~sąsiad
2020-07-03 11:32:52
z adresu IP: (83.30.xxx.xxx)
Ocena: -2
a czy konserwator zabytków wie ? czy jest zgoda ? co na to władze powiatu wydział architektury ? czy pani właścicielka zadbała o to aby mieć wszystkie pozwolenia i zgody ? a nie można było przy samej ścianie na ścianie tego mega drogiego kiosku ustawić tego paczkomatu - pytań można zadać jeszcze więcej
~Jakbytak
2020-07-03 11:19:45
z adresu IP: (85.193.xxx.xxx)
Ocena: 13
A w czym problem? Właścicielka zadysponowała swoją własnością i wynajęła swoją ziemię pod paczkomat. I jak widać na zdjęciach wcale nie uniemożliwia to dalszego korzystania z wejścia. Ja żeby zatkać gęby komunistom wystawiłbym fakturę wspólnocie, czy cokolwiek tam jest, za użytkowanie chodnika.
~Nikt.
2020-07-03 10:58:24
z adresu IP: (109.36.xxx.xxx)
Ocena: 0
Szpetne centrum Legnickiego Pola robi się jeszcze szpetniejsze. Na układy nie ma rady.
~Realista
2020-07-02 21:55:28
z adresu IP: (81.161.xxx.xxx)
Ocena: 13
W ten sposób za paczkomatem powstał dyskretny zaułek mogący służyć jako szalet.
~ABC
2020-07-02 20:07:34
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: -1
NIE KUPOWAĆ U TEJ WŁAŚCICIELKI CHODNIKA SŁYCHAĆ ŻE ZŁOŚLIWA I BEZMYSLNA.
~obywatel
2020-07-02 19:36:29
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: -4
Wlaścicielka chodnika to pewnie ulubienica wójta i dlatego tam się znalazł. I kasa za dzierżawę jest.
~Jestem za
2020-07-02 16:56:24
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 6
Paczkomaty pożyteczna rzecz, nie zasłania dojścia ani dojazdu więc w czym problem.
~Kazimierz57
2020-07-02 16:40:24
z adresu IP: (109.197.xxx.xxx)
Ocena: 5
Tylko Bareja, tylko Bareja ...wiedziałyby co z tym zrobić !!