Sztuka w RWK: Michał Łuczak, Pablo Ramírez Gonzálezm Oktawian Jurczykowski i Paweł Abramowicz [PODCASTY I WIDEO]

Maciek Przestalski | Utworzono: 2020-08-19 19:51 | Zmodyfikowano: 2020-08-19 19:57
A|A|A

Fot. Radio Wrocław Kultura

W Światowy Dzień Fotografii.


W galerii Miejsce przy Miejscu 14 rozpoczęła się wystawa fotografii "Prace Leśne". O skomplikowanej i interesownej relacji człowieka ze środowiskiem naturalnym i swym najbliższym otoczeniem opowiedzieli autor Michał Łuczak i Łukasz Rusznica.


AIR Wro
 zaprosiła artystów zagranicznych mieszkających w Polsce lub tymczasowo przebywających w Polsce do udziału w miesięcznej rezydencji we Wrocławiu. W związku z tym, swój "Zaległy Urlop" odbywa pochodzący z Meksyku Pablo Ramírez González. W towarzystwie Pauliny Brelińskiej opowiedział o swoim pobycie i nadchodzącej wystawie "Jungleporn".


W ramach OP_Young
 czyli realizowanego w OP ENHEIM projektu powstałego z potrzeby wsparcia lokalnego środowiska artystycznego w dobie pandemii COVID-19. Połączyliśmy się z kolejnym laureatem Oktawianem Jurczykowskim - fotografem, który w swoich pracach zajmuje się zagadnień związanych z przynależnością, tożsamością oraz w ostatnim czasie również z obliczami demokracji.


Od 6 września w Centrum Kultury AGORA oglądać będzie można ekspozycję "Kontakt". Autor Paweł Abramowicz wprowadził nas w temat wyjątkowych spotkań fotografa z ludźmi, o których się mówi “zwykli”.

Do usłyszenia co środę w DAB+, aplikacjach mobilnych, do zobaczenia na www.radiowroclawkultura.pl.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama