Biżuteria stworzona żeby pomóc

Dorota Kuźnik | Utworzono: 2020-08-25 20:43 | Zmodyfikowano: 2020-08-25 20:46
A|A|A

fot. materiały prasowe

Celem fundacji jest wsparcie osób starszych i niepełnosprawnych znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej. Kolekcja została stworzona przez Mateusza Jóźwiaka, gemmologa i eksperta diamentów HRD (Wysokiej Rady Diamentów) oraz Międzynarodowego Instytutu Gemmologicznego IGI w Antwerpii, i Michała Barana, projektanta i konserwatora biżuterii dawnej. Jest to pełnowartościowa biżuteria, pieczołowicie wytwarzana z wysokiej klasy materiałów. Lekko oksydowana biżuteria srebrna, próby 925 oraz wersja limitowana, wykonana z 14-karatowego złota próby 585, wypełnionego zieloną emalią.
Biżuterię można kupić poprzez stronę internetową: bizuteria-dignum.pl

Przedsięwzięcie ma na celu wspieranie beneficjentów Fundacji, osób starszych i niepełnosprawnych, znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej. Całkowity zysk ze sprzedaży biżuterii przeznaczamy na działania fundacji.

Wśród działań fundacji, znajdują się dwa główne projekty:
- Mój dom moje, godne miejsce – projekt, który ma na celu przystosowanie mieszkań podopiecznych do ich ograniczonych możliwości psychoruchowych. Tak, aby jak najdłużej mogli cieszyć się niezależnością.
- Godny Posiłek – w ramach którego każdego dnia dostarczamy obiady ubogim seniorom z Wrocławia i okolic, bezpiecznie i bez jakichkolwiek opłat. Dla większości z nich to jedyny ciepły posiłek w ciągu dnia.
Oprócz tego realizujemy także cały szereg innych działań, nie tylko o charakterze wprost pomocowym, ale także edukacyjnym i integracyjnym (Poznajmy się, Połączeni, Mieszkanie dostępne itd.)

Działania Fundacji można wesprzeć poprzez wpłatę:
- na konto BNP PARIBAS 05 1600 1462 1834 4527 2000 0001
- przez konto zbiórki tutaj

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama