Paweł Wróblewski: Jesteśmy w fazie opóźniania epidemii

Dariusz Wieczorkowski, GN | Utworzono: 2020-09-17 09:26 | Zmodyfikowano: 2020-09-17 09:28
A|A|A

fot. archiwum RW

Jesteśmy w drugiej fazie epidemii koronawirusa - mówił na naszej antenie szef wrocławskiego sanepidu. Doktor Paweł Wróblewski dodał, że udało nam się powstrzymać pierwszą falę pandemii, teraz przed nami długi czas jej opóźniania:

Paweł Wróblewski dodał, że przede wszystkim powinniśmy reagować na niepokojące objawy: wysoka gorączka, duszności, kaszel i zaburzenia smaku czy węchu. Lekarz ocenił, że dobrze sprawdzają się teleporady i dzięki nim w szpitalach i przychodniach jest bezpieczniej:

Posłuchaj rozmowy:

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Deryl
2021-03-08 14:25:08
z adresu IP: (205.201.xxx.xxx)
Ocena: 0
We wrocławskim Sanepidzie pracuje wiele skorumpowanych pań chroniących właścicieli skandalicznie prowadzonych lokali gastronomicznych.Dyrektor jest b.dobry ale reszta ekipy do wymiany!
~Halszka
2021-02-01 21:04:20
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: 1
Doktorku, jesteś karierowiczem i opłakanym dupkiem i opłaconym,, od kiedy to??? bada się człowieka na odległość? po kabu telefonicznym, wstydźcie się zakichani medycy,gdzie Wasza przysięga??? już nie dziwię się, że służba zdrowia tak nisko upadła skoro większość jest właśnie takich tam jak Ty doktorku
~Jaro
2021-01-30 16:12:20
z adresu IP: (188.122.xxx.xxx)
Ocena: -1
Módl się pisowski gnoju, aby nasze drogi się nie skrzyżowały.
~Karierowicz nie Sanepid
2020-10-11 12:45:32
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 0
To jest oszołom pisowski, karierowicz. Wirus w szkolach szaleje, a ten karierowicz mierny podlizuje sie i statustyk broni. Ludzie w I LO jest wirus ale zajecia dalej ida. To sa jaja szkoly powinni zamknac
~Panicz
2020-09-20 16:55:04
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: 4
Niektórzy tzw "lekarze" pozostają jak widać w fazie delikatnego "opóźnienia" umysłowego..
~Księgi Kovidowe
2020-09-17 21:12:02
z adresu IP: (5.60.xxx.xxx)
Ocena: 10
Stop Plandemii !
~Neftyda
2020-09-17 20:35:39
z adresu IP: (156.67.xxx.xxx)
Ocena: -7
Super opóźnianie, tylko dzisiaj oficjalnie 837 zarażonych,a ile nieoficjalnych???A ile będzie jutro,pojutrze???
~Stop plandemii!
2020-09-17 14:36:36
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: 13
Sanepid- instytucja na usługach bandytów z rządu i WHO,ale sprawiedliwość kiedyś za te kłamstwa was dosięgnie możecie być pewni Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy!
~Wiesław
2020-09-17 13:21:57
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 7
Współczuje Ci doktorku..... ......z tym koronawirusem jest jak ze Świętym Mikołajem, trzeba dorosnąć by przestać wierzyć......
~Ajax
2020-09-17 12:40:16
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 8
Dziwne, że Pan Doktor zapomniał, że diagnozę stawia się pi BADANIU a nie po wywiadzie telefonicznym. Ale widać legitymacja zobowiązuje. Ja bym tylko Panu Doktorowi zaproponował, by moja składka do NFZ była pobierana przez operatora telefonicznego. Bo wyniosłaby okrągłe 0,00 zł.
~fachowiec
2020-09-17 12:36:57
z adresu IP: (83.30.xxx.xxx)
Ocena: 10
Dla lekarzy "pandemia" to złoty okres. Im dłużej tym lepiej, względy czysto medyczne zupełnie się nie liczą. Przychodnie zamknięte, oddziały szpitalne również, można kosić kasę prywatnie :) Nawet teleporady mogą być teraz zwolnione z VAT.
~syfon sofronowa
2020-09-17 12:01:25
z adresu IP: (78.9.xxx.xxx)
Ocena: 15
Szanowny Panie, jesteś Pan w fazie opóźnienia dostarczania tlenu do ważnych organów, w tym również mózgu. Grunt to procedury... jak mawiał Sofronow.