Jacek Protasiewicz: Jeszcze nie widziano, żeby zwierzchnik premiera był jego podwładnym w rządzie

Filip Marczyński, GN | Utworzono: 2020-09-25 09:37 | Zmodyfikowano: 2020-09-25 09:39
A|A|A

fot. archiwum Radia Wrocław

Zjednoczona Prawica przetrwa - myślę, że do kolejnych wyborów - ocenił na naszej antenie poseł Koalicji Polskiej Jacek Protasiewicz. Politycy mówią, że efektem ustaleń Prawa i Sprawiedliwości z Solidarną Polską i Porozumieniem, będzie pojawianie się w rządzie prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego.

- Myślę, że prezes Kaczyński dogadał się ze Zbigniewem Ziobro i Jarosławem Gowinem, bo nie ma innego wyjścia - ocenił w Rozmowie Dnia Radia Wrocław Jacek Protasiewicz:

Jacek Protasiewicz mówił na naszej antenie, że Prawo i Sprawiedliwość próbowało przeciągnąć na swoją stronę posłów Koalicji Polskiej, chodzi o 6 posłów Kukiz'15. Ostatecznie pozostali oni jednak w opozycyjnym klubie:

Posłuchaj rozmowy:

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~zbynek
2020-09-29 10:26:20
z adresu IP: (94.172.xxx.xxx)
Ocena: 1
wie gehts dir, Jatzek? alles gut?
~////
2020-09-27 12:22:29
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 0
Głupiec, który wie że jest głupi, przynajmniej w tym jest rozumny. Głupiec, który siebie uważa za mędrca – ten to dopiero jest głupi. Budda Siakjamuni, Dhammapada
~Farmazony
2020-09-27 12:21:55
z adresu IP: (37.8.xxx.xxx)
Ocena: 4
Jak zawsze. Żadnych konkretów. I to jest przedstawiciel narodu. Uśmiałam się jak norka.
~HAIL MUSOLLINI
2020-09-27 01:46:03
z adresu IP: (5.60.xxx.xxx)
Ocena: 4
śmierdzisz korzennie
~PLATFORMA
2020-09-26 15:36:11
z adresu IP: (46.134.xxx.xxx)
Ocena: 4
się kończy. Na wiosnę ta partia zniknie z mapy politycznej Polski ( w końcu). Radio nadal zaprasza ekspertów. Buuuaahhhhhhhaaaaa.......
~Makumba
2020-09-26 10:46:37
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 4
Jakie opiniotwórcze radio, tacy goście...
~V225
2020-09-25 13:38:27
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: 11
Tak panie Protasiewicz nigdy nie widziano,żeby poseł się uchlał na lotnisku w berlinie i krzyczał "heil hitler" pan może być z siebie "dumny" był pan pierwszy i mam nadzieje,że ostatni
~karzeł żoliborski
2020-09-25 10:12:52
z adresu IP: (37.120.xxx.xxx)
Ocena: 14
Panie Jacku, sugeruję walnąć sobie kielicha (bo na takiego pan wygląda) i pójść wreszcie do normalnej pracy albo na emeryturę, bo to właśnie w głównej mierze przez was karzeł ma władzę absolutną.