Ramówka

03:00 Radio Wrocław nocą
Słuchajcie nas całą dobę
06:00
KrzysztofJanoś
Poranek zDolnego Śląska
Krzysztof Janoś
Rankiem Dolnoślązak słucha radia przeciętnie 35 minut. Tak mówią badania. "Poranek zDolnego Śląska" został skrojony na tę miarę. W nieco ponad pół godziny dowiesz się jaka dziś będzie pogoda, co dzieje się we Wrocławiu, na Dolnym Śląsku, w kraju i na świecie. Niezależnie, o której godzinie włączysz radio. Na poranny program Radia Wrocław pracuje cały sztab ludzi - tak, byś dzięki tej pół godzinie z radiem dowiedział się o wszystkim, co ważne. To także dwa przeglądy prasy i portali internetowych, sugestie, gdzie dziś poświętować i przy jakiej muzyce (Kalendarium Muzyczne) czy fakty z historii regionu... o których nie tylko Ty, ale nawet te fakty nie miały pojęcia - (Stąd do historii). Poranek z Dolnego Śląska to poza dawką informacji też starannie dobrana muzyka, najnowsze hity, ale też "wiecznie zielone kawałki, które maja jeden wspólny mianownik: postawią Cię z łóżka do pionu, a potem sprawią, że dzieci w samochodzie będą mniej rozpaczać, że jeszcze przecież końcówka snu do wyśnienia im została... I najważniejsze - niezależnie, jaka jest pogoda: "Poranek zDolnego Śląska" zawsze jest pogodny.
08:00
FilipMarczyński
Debata polityczna
Filip Marczyński
09:00
WojciechJanicki
Radio Wrocław na dzień dobry
Wojciech Janicki
Dzisiaj w programie między innymi porozmawiamy z Maciej Szymczykiem, dyrektorem Muzeum Papiernictwa w Dusznikach-Zdroju. Co więcej, będą lodowo - zimowe tematy, buzujące morze w Norwegii i nieudany koncert Muńka Staszczyka
12:00
MałgorzataMajeran-Kokott
Reakcja24
Małgorzata Majeran-Kokott
Reakcja24 od poniedziałku do piątku między 12.00 a 13.00. 71 391 00 00 telefon Reakcji24 jest dostępny przez 24 godziny 7 dni w tygodniu. Można do nas pisać [email protected].
13:00
MichałKazulo
13 NUTA
Michał Kazulo
16:00
IdaGórska
Popołudnie zDolnego Śląska
Ida Górska
Rozdajemy zaproszenia na Ostre Koło. Do wygrania także rodzinny bilet wstępu (dla czterech osób) do Muzeum Papiernictwa w Dusznikach-Zdroju.
20:00
PiotrOsowicz
Wieczór zDolnego Śląska
Piotr Osowicz
Zapraszamy
21:00 Playlista
Playlista