Ramówka
06:00
MichałHamburger
Poranek zDolnego Śląska
Michał Hamburger
Rankiem Dolnoślązak słucha radia przeciętnie 35 minut. Tak mówią badania. "Poranek zDolnego Śląska" został skrojony na tę miarę. W nieco ponad pół godziny dowiesz się jaka dziś będzie pogoda, co dzieje się we Wrocławiu, na Dolnym Śląsku, w kraju i na świecie. Niezależnie, o której godzinie włączysz radio. Na poranny program Radia Wrocław pracuje cały sztab ludzi - tak, byś dzięki tej pół godzinie z radiem dowiedział się o wszystkim, co ważne. To także dwa przeglądy prasy i portali internetowych, sugestie, gdzie dziś poświętować i przy jakiej muzyce (Kalendarium Muzyczne) czy fakty z historii regionu... o których nie tylko Ty, ale nawet te fakty nie miały pojęcia - (Stąd do historii). Poranek z Dolnego Śląska to poza dawką informacji też starannie dobrana muzyka, najnowsze hity, ale też "wiecznie zielone kawałki, które maja jeden wspólny mianownik: postawią Cię z łóżka do pionu, a potem sprawią, że dzieci w samochodzie będą mniej rozpaczać, że jeszcze przecież końcówka snu do wyśnienia im została... I najważniejsze - niezależnie, jaka jest pogoda: "Poranek zDolnego Śląska" zawsze jest pogodny.
08:30
DariuszWieczorkowski
Rozmowa Dnia
Dariusz Wieczorkowski
Codzienne komentarze do bieżących spraw i wydarzeń. Goście z pierwszych stron gazet. Politycy, samorządowcy, eksperci w ogniu pytań. Zaprasza Dariusz Wieczorkowski.
09:00
MichałKwiatkowski
Kulturalne przedpołudnie
Michał Kwiatkowski
Kulturalnie, elegancko i przebojowo. Zawsze ciekawi goście, wyjątkowe podróże, nie zabraknie też nauki.
12:00
MałgorzataMajeran-Kokott
REAKCJA24
Małgorzata Majeran-Kokott
Reakcja24 od poniedziałku do piątku między 12.00 a 13.00. 71 391 00 00 telefon Reakcji24 jest dostępny przez 24 godziny 7 dni w tygodniu. Można do nas pisać na reakcja24@radiowroclaw.pl.
13:00
MichałKazulo
13 NUTA gość: Jakub Ćwiek
Michał Kazulo
13 nuta to program, w którym usłyszysz najbardziej obiecujących debiutantów polskiego rynku muzycznego. Przyszłe gwiazdy weźmiemy w krzyżowy ogień pytań a Słuchaczom zaserwujemy najważniejsze informacje z Dolnego Śląska, świeżą prognozę pogody z regionu. Wszystko okraszone dobrym nastrojem, który jest przenoszony na odbiorców drogą radiową!
16:00
FilipMarczyński
Popołudnie zDOLNEGO ŚLĄSKA
Filip Marczyński
Zapraszam
18:00
PiotrOsowicz
HYDEPARK
Piotr Osowicz
Zapraszam
19:00
AnitaJanczak
Znane - nieznane
Anita Janczak
Przedstawiamy historie wielkich hitów, które każdy dobrze zna i lubi, ale nie każdy zna prawdziwego autora i historie powstania utworu. Czy Cover może osiągnąć większy rozgłos niż oryginał? Okazuje się, że jest wiele takich kompozycji, które szczegółowo przedstawimy w naszym programie.
20:00
ElżbietaOsowicz
Wieczór zDolnego Śląska
Elżbieta Osowicz
Zapraszam
21:00
MichałKwiatkowski
Dźwiękowa historia
Michał Kwiatkowski
Zapraszam
22:00
SofiiaBaianova
Sami Swoi
Sofiia Baianova
Zapraszamy
23:00
LeszekKopeć
Muzyczna cyganeria
Leszek Kopeć
Zapraszamy
Reklama