Sztuka w RWK: Wywrotowe makatki, wystawa ze zbiorów dolnośląskiej Zachęty, ZPAF w FOTO-GENie i 33. Dni Fotografii [PODKASTY I WIDEO]

Maciek Przestalski | Utworzono: 2020-10-01 16:51 | Zmodyfikowano: 2020-10-01 17:00


Współczesna makatka jest bohaterką wystawy "Makatka wywrotowa" przygotowanej przez wrocławskie Muzeum Etnograficzne. O kilkudziesięciu pracach wykonanych zarówno przez profesjonalnych artystów i artystki jak i amatorów i amatorki opowiedziała kuratorka Olga Budzan.

Posłuchaj całej rozmowy:


Do 10 października w Galerii FOTO-GEN oglądać można wystawę Okręgu Dolnośląskiego Związku Polskich Artystów Fotografików. O ekspozycji "Przestrzeń – Interpretacje 2020" mówił nam Andrzej Rutyna.

Od 2 do 4 października w Świdnicy odbędą się 33. Dni Fotografii. Imprezę integrującą środowisko fotografów z całego kraju, spotkania, rozmowy o fotografii i oczywiście wystawy zapowiedzieli Wojciech Potocki i Andrzej Rutyna.

Posłuchaj całej rozmowy:


W piątek w MWW rozpocznie się wystawa "Zasoby naturalne" prezentująca wybrane dzieła z kolekcji Dolnośląskiego Towarzystwa Zachęty Sztuk Pięknych. Najnowsze nabytki są pokazane w zestawieniu z kilkunastoma pracami wyodrębnionymi z jego bogatego zbioru. W temat wprowadziła nas kuratorka Daniela Tagowska.

Do usłyszenia co środę w DAB+, aplikacjach mobilnych, do zobaczenia na www.radiowroclawkultura.pl.


Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.