Akademia Krasnoludków w Pasażu Grunwaldzkim

Radio Wrocław | Utworzono: 2010-09-30 15:32 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

Każde większe miasto w Polsce ma swój symbol, Warszawa - syrenkę, Kraków - smoka wawelskiego, Poznań - koziołki. Wrocław również może się pochwalić wspaniałym symbolem w postaci przyjaznego krasnala.

Pasaż Grunwaldzki wpisuje się we wrocławską tradycję i zaprasza wszystkie dzieci do udziału w wyjątkowym projekcie pod nazwą Akademia Krasnoludków. Czym jest nasza Akademia? Akademia Krasnoludków to mały uniwersytet wyobraźni. To całoroczny program edukacyjny skierowany do dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym, od 6 do 9 lat. Wyobraźnia jest najważniejsza dla dzieci, dlatego Pasaż Grunwaldzki otwiera przed jego najmłodszymi klientami Krainę Wyobraźni, w której dzieci będą mogły rozwijać swoje talenty plastyczne oraz zdobywać wiedzę podczas specjalnie aranżowanych wykładów, prowadzonych przez Starszych Profesorów Akademii Krasnoludków oraz uczestniczyć w zajęciach prowadzonych przez specjalnie przygotowanych animatorów.

Akademia startuje już 2 października o godz. 12 i będzie mieć swą kontynuację w postaci kolejnych spotkań, organizowanych w każdą pierwszą sobotę miesiąca.

Dodatkowe informacje na pasazgrunwaldzki.pl.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama