Wrocław: Godzilla na Biskupinie. Paczkomat niemal jak ogrodzenie [FOTO]

Beata Makowska, KM | Utworzono: 2020-12-02 16:16 | Zmodyfikowano: 2020-12-02 16:18
A|A|A

Fot. Patrycja Dzwonkowska

Paczkomat na metry – mieszkańcy wrocławskiego Biskupina przecierają oczy na widok nowego punktu odbioru i nadawania paczek ustawionego przy ul. Olszewskiego. Przypomina mur ogrodzeniowy. Wojciech Kądziołka, rzecznik prasowy firmy InPost tłumaczy, że paczkomat jest odpowiedzią na potrzeby:

Na terenie wrocławskiego Biskupina i Sępolna są w sumie cztery paczkomaty.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Art
2021-01-10 20:01:58
z adresu IP: (188.47.xxx.xxx)
Ocena: 1
Ta mama z wózkiem na zdjęciu jedną paczkę będzie odbierała z lewej skrajnej skrytki a druga paczkę z prawej skrajnej skrytki, oczywiście paczkomat jest nowy i drzwiczki się nie odchylają, co jedynie puszcza tylko rygiel danej skrytki. Pół godziny jak niedluzej zajmie jej cały proces
~Art
2021-01-10 19:55:52
z adresu IP: (188.47.xxx.xxx)
Ocena: 1
Ciężko obsłużyć taki paczkomat przez klienta zwłaszcza jak przesyłka będzie w skrajnej skrytce po lewej lub prawej stronie....tym bardziej że w niektórych modelach paczkomatow drzwiczki się nie odchylają tylko puszcza rygiel.... I trzeba po kolei sprawdzać....
~Art
2021-01-10 19:52:11
z adresu IP: (188.47.xxx.xxx)
Ocena: 1
Ja chcę taki paczkomat, zaoszczędzę na budowie płotu i pergoli a jeszcze zarobię....
~321
2020-12-07 16:36:43
z adresu IP: (81.190.xxx.xxx)
Ocena: 6
No i super. Brawa dla właściciela. Lokalizacja tuż przy domach studenckich, przy przystanku. Zarobi to obsadzi płot w jakieś tuje i się odetnie od maszyny. Władze domów studenckich nie myślą bo przy każdym z nich powinny stać na całą ściane takie maszyny od dawna.
~tutejszy
2020-12-04 11:41:54
z adresu IP: (80.49.xxx.xxx)
Ocena: 11
Jak latami był tam obrzydliwy sypiący się zardzewiały płot, to nikt nie narzekał. Działka prywatna, właściciel ma z tego powodu dochód, więc nie naruszajmy tego stanu rzeczy. Może za ten czynsz za paczkomat ta willa będzie w końcu wyremontowana, bo niebawem zawali się (co nikomu z piszących jakoś nie przeszkadza). Mało kto wie (albo nikt) że przed wojną mieszkał w niej konsul bułgarski
~kolo
2020-12-04 09:55:13
z adresu IP: (195.182.xxx.xxx)
Ocena: 6
Wszyscy narzekają, a i tak każdy pójdzie po paczkę w to miejsce ......
~Uho
2020-12-04 00:26:09
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 0
I tylko jeden panel do obsługi Prywatna działka, ale nic rozsądku INPOST
~Paweł
2020-12-03 14:43:42
z adresu IP: (178.43.xxx.xxx)
Ocena: 20
Postawić donice z zielenią na jego dachu i po bokach i będzie pięknie :)
~Jola
2020-12-03 14:23:36
z adresu IP: (5.172.xxx.xxx)
Ocena: 51
Lepiej stać godzinę na Poczcie i wąchać w kolejce zapachy suwerena który kąpiel bierze raz w roku.
~Sylwester
2020-12-03 14:01:25
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: -1
Dziś go zabierze ten poczkomat i będziemy na Poczcie odbierać.. ????
~Gosia
2020-12-03 11:39:33
z adresu IP: (89.151.xxx.xxx)
Ocena: 12
Darmowe ogrodzenie i jeszcze narzekają.Widokow typu piękny ocean czy las nie ma więc co za różnica czy stoi paczkomat czy płot
~Tojatojatoja
2020-12-03 11:18:08
z adresu IP: (89.70.xxx.xxx)
Ocena: 55
A co konserwator zabytków na takie „upiększanie” dzielnicy? Przecież, ponoć, bez jego zgody nic nie można zrobić na Wielkiej Wyspie...patrz:tory tramwajowe!
~Edek
2020-12-03 11:12:18
z adresu IP: (178.43.xxx.xxx)
Ocena: 16
Coś mi się wydaje że aby coś takiego postawić to właściciel gruntu musiał wyrazić na to zgodę i jak mniemam to czerpie z tego tytułu zyski, więc nie rozumiem tej dyskusji skoro jemu to nie przeszkadza a jeszcze pieniądze za to dostaje i cicho siedzi. ????
~Proponuję inne miejsce
2020-12-03 10:29:47
z adresu IP: (193.239.xxx.xxx)
Ocena: 3
Drwin i krytyki tutaj pełno a pomysłów konstruktywnych jakoś jak zawsze niewiele/0/.Pozdrawiam
~Nat
2020-12-03 10:05:59
z adresu IP: (89.78.xxx.xxx)
Ocena: 5
A ja mam na podwórku napis "kocham" który widzi tylko artystka za 40 tys. z naszych podatków. Wolałabym taki mur
~Na ick
2020-12-03 09:05:18
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 11
Sracie żarem a nikt z was tam nawet nie mieszka paczkomat jak paczkomat
~sztuka pokona problem
2020-12-03 08:49:00
z adresu IP: (156.17.xxx.xxx)
Ocena: -5
Kto zabroni artystom zrobic instalacje - wiadra g...na pedzle i ozdobic godzille jak nalezy. Cykliczna sztuka tego typu to znany srodek antygodziloowy.
~ślepaki jesteście...
2020-12-03 08:26:53
z adresu IP: (78.9.xxx.xxx)
Ocena: 2
Przecież to jest tramłej na Ołtaszyn. My, tym tramwajem otwieramy oczy niedowiarkom. Tu każdy pasażer ma własne miejsce, nie styka się z innymi. No i bardziej wykoleić się już nie da...
~Lechu
2020-12-03 08:17:32
z adresu IP: (109.241.xxx.xxx)
Ocena: 52
W końcu coś ładnego na tym zapyziałym Biskupinie :)
~ZakazPodjazdu
2020-12-03 08:01:36
z adresu IP: (109.207.xxx.xxx)
Ocena: 5
Za jazdę samochodem wzdłuż po chodniku grozi mandat 100 zł i 5 punktów karnych, za niszczenie zieleni, trawnika mandat do 500 zł. Kierowca, który będzie podjeżdżał pod ten bankomat będzie mógł tam wjechać tylko 5 razy, po tym uzyska 25 punktów karnych i straci Prawo Jazdy. No chyba że będzie nosił paczki.
~Co z hałasem?
2020-12-03 07:59:45
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 3
Przy zamykaniu skrytek blaszane pudło działa jak wmacniacz, a trzaski słychać naokrągło.
~Bacha40
2020-12-03 07:04:41
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 11
Super dekoracja miasta prawie tak piękna jak tysiące kubłów na śmieci
~Kasia
2020-12-03 06:59:37
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 57
Ładniejszy niż elewacja tego domku z tyłu. No i są kamery to przy okazji bezpieczniej od amatorów cudzych rzeczy.
~Paweł
2020-12-02 23:00:41
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 1
W takim paczkomacie nadać 40 przesyłek to będzie nielada wyczyn. Czytnik i na początek, czytnik i na koniec itd...
~Jan
2020-12-02 21:43:01
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 2
Kompozycja krajobrazowa made in PL. Odpowiedz na zapotrzebowanie...sru 20m bialej blachy. Mogli chociaz jakis kolor naturalny dobrac. Przes inposta tez ma taki pod domem?
~randalk
2020-12-02 18:02:21
z adresu IP: (46.76.xxx.xxx)
Ocena: 28
Osobiście nie widzę problemu. Właściciel działki wyraził zgodę i zainkasował kasę. To jego wybór i żadnej szczawi nic do tego. I ma solidny płot. Parchate zawsze znajdą nieistniejący problem.
~Davidus
2020-12-02 17:40:56
z adresu IP: (185.78.xxx.xxx)
Ocena: 2
20m - jedna kolumna to 0.5m (x 40 kolumn).
~Zostań
2020-12-02 17:33:12
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 7
w domu wyszczep się
~wrowro
2020-12-02 16:26:03
z adresu IP: (31.2.xxx.xxx)
Ocena: 0
A którędy dowożone są paczki? - chodnikiem, czy od tyłu jakoś?