ŁKS lepszy od Górnika Polkowice

| Utworzono: 2010-10-09 22:51 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12

Górnik wciąż nie może przełamać wyjazdowej niemocy. Polkowiczanie w tym sezonie nie wygrali jeszcze meczu na boisku rywala i nie inaczej było w Łodzi.

Spotkanie stało na bardzo słabym poziomie i nie obfitowało w dużą liczbę sytuacji podbramkowych. Kluczowe dla losów spotkania okazały się dwie akcje w drugiej połowie.

Najpierw Petr Pokorny został ukarany czerwoną kartką za faul w polu karnym. ŁKS nie wykorzystał jednak znakomitej sytuacji, bo Sebastian Szymański obronił rzut karny wykonywany przez Marcina Mięciela. Grający w przewadze gospodarze dopięli swego w 76. minucie, a zwycięską bramkę zdobył Marcin Smoliński. W końcówce to Górnik rzucił się do ataku, ale nie potrafił się przebić przez defensywę ŁKS-u.

ŁKS Łódź - Górnik Polkowice 1:0 (0:0)
Smoliński 76'

ŁKS: Bogusław Wyparło - Artur Gieraga, Michał Łabędzki, Piotr Klepczarek, Adrian Woźniczka (32, Mariusz Mowlik) - Damian Pawlak (46, Rafał Kujawa), Dariusz Kłus, Krzysztof Mączyński, M arcin Smoliński (90, Artur Golański), Bartosz Romańczuk - Marcin Mięciel.

Górnik: Sebastian Szymański - Daniel Chyła, Petr Pokorný, Krzysztof Smoliński, Marek Opałacz - Łukasz Małkowski (63, Damian Ałdaś), Tomasz Salamoński, Kamil Wacławczyk, Mateusz Piątkowski, Łukasz Sierpina (70, Maciej Soboń) - Kamil Biliński (61, Zbigniew Grzybowski).

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.