Muzyczna Żonglerka w RWK: Spoiwo, Bond, Borówka [poniedziałek 15:00 - 19:00]

Urszula Andruszko, Andrzej Jóźwik | Utworzono: 2021-02-14 17:36 | Zmodyfikowano: 2021-02-14 17:37
A|A|A

https://spoiwo.bandcamp.com/album/martial-hearts

O 16:00 porozmawiamy o "Martial Hearts", nowej płycie grupy Spoiwo. Gościem audycji będzie perkusista gdańskiej grupy, Krzysztof Sarnek. "To pamiętnik zmian, zmagania i nieustępliwości. To portret naszej przebytej drogi i komentarz do współczesnej rzeczywistości." - tak Spoiwo anonsuje "Martial Heats".

Podróżowanie ma we krwi Radek "Bond" Bednarz, muzyk i dyrektor festiwalu Eklektik Session. Będzie z nami na antenie o godzinie 17:00 - zapytamy go muzyczne wrażenia z ostatniej eskapady na Zanzibar.

O tym jak wygląda nieustanne bycie w trasie, porozmawiamy z Bartkiem Borówką promotorem muzycznym i autorem książki "Borówka Music - 15 lat w trasie koncertowej". Rozmowa z Borówką o godzinie 18:10.

Audycja powstała z tęsknoty za podróżami, spotkaniami i byciem w trasie. Rozmawiać będziemy o naszych wyprawach. W pierwszej godzinie audycji jak zawsze - piosenka tygodnia oraz nasze odkrycia i zapowiedzi wydarzeń.

Jesteśmy z "Muzyczną żonglerką" na antenie Radia Wrocław Kultura do godziny 19:00. Powtórka we we wtorek od 8:00 do 12:00.

Zapraszamy,
Ula Andruszko i Andrzej Jóźwik

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama