Marek Dyduch: Nikt nie likwiduje SLD. To jedna z frakcji Nowej Lewicy

Dariusz Wieczorkowski, GN | Utworzono: 2021-03-30 09:17 | Zmodyfikowano: 2021-03-30 09:21
A|A|A

fot. RW

Były premier Leszek Miller oświadczył w mediach społecznościowych, że "nigdzie nie przechodzi i nie życzy sobie być gdziekolwiek wcielany". To reakcja na połączenie SLD i Wiosny. Miller ogłosił, że "to nie on opuszcza SLD, a SLD opuszcza jego".

Marek Dyduch poseł Nowej Lewicy mówi, że SLD wciąż będzie frakcją wewnątrz Nowej Lewicy:

SLD planuje konwencję na której zostanie podsumowany dorobek partii. Marek Dyduch mówi, że Leszek Miller powinien dostać zaproszenie, ale nie jest pewien, czy były premier takie zaproszenie przyjmie:

Marek Dyduch mówił, że Partia Razem była zapraszana do Nowej Lewicy już dawno, jednak takiej oferty nie przyjęła. Sprawa jest jednak wciąż otwarta:

Nowa Lewica będzie połączeniem doświadczenie z młodością. Jak Marek Dyduch dogaduje się dużo młodszymi od siebie działaczami?

Czy Nowa Lewica wypracowała już stanowisko ws. Unijnego Funduszy Odbudowy? Mamy jeszcze na to czas - odpowiada Dyduch i dodaje, że te środki dla Polski są bardzo ważne i powinny być dzielone sprawiedliwie:

Na koniec zapytaliśmy Marka Dyducha, czy rząd powinnien zamknąć kościoły przed Świętami Wielkiej Nocy:

Posłuchaj:

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~AjWaj
2021-04-01 09:19:47
z adresu IP: (89.71.xxx.xxx)
Ocena: 3
A tak w ogóle to we Wrocławiu jest jeden wielki syf i dziadostwo pod każdym względem, dlatego że od lat rządzi tutaj żydokomuna!
~AjWaj
2021-04-01 09:17:30
z adresu IP: (89.71.xxx.xxx)
Ocena: 3
Wrocław to miasto gdzie nie ma demokracji i wolności słowa! Szalom!
~JEDYNA LEWICA
2021-03-31 09:46:33
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 4
W POLSCE TO PIOTR IKONOWICZ. NIKT INNY.
~panna
2021-03-30 20:38:52
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: -3
Nie gadajcie tak pisiory na SLD, bo wasza świętojebliwa wchodząca nie powiem gdzie Pisowi Magda Ogórek była związana i popierana przez SLD, a teraz szybko zmieniła poglądy, a kiedyś była za prawami kobiet itp
~Wojtek WRON-a
2021-03-30 16:29:19
z adresu IP: (89.151.xxx.xxx)
Ocena: 3
Nie ma towarzyszu Dyduch PZPR i SLD. Jest Nowa Tęczowa Lewica ze chorymi zboczkami oraz pełnymi nienawiści do kościoła katolickiego matołkami.
~CELEBRYCI TO
2021-03-30 13:23:21
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 4
PEDOFILE. Żadni księża
~pop
2021-03-30 13:18:33
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: 4
Sztandar wyprowadzić
~Wrocek
2021-03-30 13:11:15
z adresu IP: (83.15.xxx.xxx)
Ocena: 5
SLD jedną z frakcji nowej lewicy ?? Niezły żart. To raczej frakcja starej post PZPRowskiej sowieckiej komórki rozwijającej Rosyjskie wpływy w Polskim Zaborze Sowieckim.
~papaj
2021-03-30 13:11:07
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 10
Jaka urwał, lewica? Sojusz starych komuchów z gejami, babochlopami i miłośnikami ajfonów i sojowej late... Paplanina i zero kompetencji
~espumisan
2021-03-30 12:23:37
z adresu IP: (78.9.xxx.xxx)
Ocena: 8
Nowy Ład, Nowa Lewica, Nowy Bezmózgi Człowiek... to brzmi dumnie!
~SLD nikt nie będzie
2021-03-30 10:37:40
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 5
szanował dopóki nie zrobi porządków z Platformą i pedofilami - celebrytami. Nikt nie będzie szanował SLD jeśli będzie popierać prywatyzację Polski i służby zdrowia.
~Kasia
2021-03-30 09:42:07
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 0
SLD nikt nie będzie szanował, dopóki nie zrobi porządku z Kościołem. Rządzili i nie zrobili rozdziału Kościoła od państwa. Teraz tylko ciągle słyszymy, że jakiś ksiądz jest "ukarany" , albo za pedofilię, albo za ukrywanie tego haniebnego czynu. Co to za kary, suwani są gdzieś na prowincję, gdzie wiodą dostatnie życie za nasze podatki.