M. Stachowiak-Różecka: Sprawa mieszkań posła Kropiwnickiego pokazuje cynizm opozycji

Dariusz Wieczorkowski, GN | Utworzono: 2021-04-22 09:21 | Zmodyfikowano: 2021-04-22 09:25
A|A|A

fot. RW

"Sprawa nieruchomości posła Kropiwnickiego pokazuje cynizm opozycji" - powiedziała Mirosława Stachowiak-Różecka. Poseł PiS mówiła, że opozycja mocno krytykowała prezesa Orlenu Daniela Obajtka za inwestowanie w nieruchomości, a nie widzi problemu, kiedy poseł Koalicji Obywatelskiej Robert Kropiwnicki zarabiał duże pieniądze w spółkach samorządowych i kupował nieruchomości:

Pytaliśmy także Mirosławę Stachowiak-Różecką, czy rządzący dojdą do porozumienia ws. przyjęcia Funduszu Odbudowy. - Jestem przekonana - mówiła poseł PiS:

Jak dodaje Mirosław Stachowiak-Różecka także opozycja powinna zagłosować za przyjęciem tych środków:

- Te pieniądze trafią do służby zdrowia, dlatego byłoby głupie, żeby ich nie przyjąć - mówi Stachowiak-Różecka:

Posłanka PiS zachęca Polaków by się szczepili. Jak dodaje, wirus cały czas się zmienia, dlatego najbezpieczniejszą ochroną są szczepienia:

Mirosława Stachowiak-Różecka dobrze ocenia decyzje rządu o stopniowym przywracaniu nauki w szkołach:

Posłuchaj całej rozmowy:

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~papi
2021-04-25 15:19:26
z adresu IP: (37.30.xxx.xxx)
Ocena: 10
Zawsze i wszędzie pis ****** będzie
~PLATFORMA LECI NA PYSK
2021-04-24 09:41:47
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: -14
Przez lata rządzenia zwijali wszystko. Rośnie poparcie PIS na szczęście. Cała moja gmina będzie głosować na PIS !
~Bezpartyjny obiektywny
2021-04-24 00:16:53
z adresu IP: (193.239.xxx.xxx)
Ocena: -9
Do 15 pałaców obajtka: Gosć ma "czuja" do interesów z menagerskim zacięćiem/Nie mylić z Yumaniem/ zatem "gul" skaczący/Czyt.Kompleksy/jest i są bezpodstawne!.Pozdrawiam
~Pytanko
2021-04-23 23:59:57
z adresu IP: (193.239.xxx.xxx)
Ocena: 4
Ciekawe czy "łyknął"zakładowe mieszkania za grosze????
~Wiesław
2021-04-23 09:27:37
z adresu IP: (185.27.xxx.xxx)
Ocena: -5
Tylko Zjednoczona Prawica uprzatnie ten lewacki burdel
~9 mieszkań Kropiwnickiego
2021-04-22 14:56:43
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: -7
i wszystko jasne...
~Jarek
2021-04-22 14:42:58
z adresu IP: (83.15.xxx.xxx)
Ocena: -6
Jak by mieszkania kupowali posłowie PiS to byłby skandal, ale jak posłowie PO to na pewno im się należało. Sprawa jest analogiczna do wypłaty dodatkowych premii w Sejmie i w POwskich samorządach.
~Bień! My tu jeszcze kur..
2021-04-22 12:49:59
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: -7
wrócimy !!! Płaczą żałośni panowie z Platformy, bo ich partia się rozpada....
~TYLKO RÓŻECKA I PIS !
2021-04-22 12:46:38
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: -7
Dosyć rządzenia miastem przez liberałów. Przecież to miasto stało się mekką patodeweloperki. Gdzie wasza zieleń?
~Tomek
2021-04-22 12:43:28
z adresu IP: (91.90.xxx.xxx)
Ocena: -4
Pani z PiS bez krytycznie o Funduszu Odbudowy - jaki ten PiS jest naiwny co zrobiły duże firmy w czasie tzw. reformy Blacerowicza kupiła PL firmy za 20% wartości aby później je zamknąć aby sprzedawać swoje produkty w PL. Takie frimy jak Polar, Tonsil, Diora, Elwro ect. są ich setki. Co obecnie produkuje PL montuje to co zostało zaprojektowane na zachodzie za miskę ryżu. To Lech Kaczynski podpisał traktat Lizboński, który zakończył Europę ojczyzn na rzecz Mittell Europa pod zarządem Niemieckim
~ROSNĄ NOTOWANIA PIS
2021-04-22 12:37:15
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: -5
Platforma i cała opozycja leci na mordę, bo ludzie widzą, że partie lewicowe nie mają nic ludziom do zaproponowania. I taki fachowiec, albo bydle żoliborskie non stop obrażają ludzie na forum RW. Dlaczego nie zablokujecie ich IP?
~fachowiec
2021-04-22 12:13:02
z adresu IP: (205.201.xxx.xxx)
Ocena: 9
Żałosna kobieta, i te tłumaczenia w stylu "u was też biją Murzynów", "PO też kradło". Jak licytacja kto więcej zajumał, chociaż PiS akurat osiągnęło w tym poziom mistrzowski.
~bydle żoliborskie
2021-04-22 11:11:10
z adresu IP: (37.30.xxx.xxx)
Ocena: 1
Nieruchomości Obajtka, Morawieckiego, Rydzyka, Głódzia... belki we własnym oku nie widzicie! Będziecie do pierdla czwórkami szli, już się nie mogę doczekać tego widoku. Będą was ciągać po aresztach jak Nowaka :D
~Majkel
2021-04-22 10:56:50
z adresu IP: (165.225.xxx.xxx)
Ocena: 11
To niech Pani powie, ile są warte nieruchomości obu Panów i gdzie są zlokalizowane. Chętnie porównamy.
~AjWaj
2021-04-22 10:21:19
z adresu IP: (89.71.xxx.xxx)
Ocena: -9
Nie mogę zrozumieć tego co mają w głowach mieszkańcy Wrocławia, którzy wybierają sobie na prezydenta miasta takich ludzi jak Jacek Sutryk??? Ludzie, czy wy nie widzicie tego, że ta opcja nie działa w Waszym interesie, w celu polepszenia standardów Waszego życia??? Rozglądnijcie się dookoła i zobaczycie, że Wrocław wypada bardzo słabo jeżeli chodzi o jakość życia, jest wydmuszką marketingową. Proste sprawy są nierozwiązywalne, a takie kluczowe rzeczy jak jakość powietrza, dróg, komunikacji, rozwiązań komunikacyjnych, ośrodków publicznej edukacji, zdrowia to totalne dziadostwo.
~Mogłeś ją wybrać
2021-04-22 10:07:20
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: -6
Byłaby najlepszym prezydentem stolicy Dolnego Śląska od 70 lat. Teraz narzekasz na Sutryka? Ach ten zły PIS. Tylko poparcie im stale rośnie i partia jest na czele sondaży od 7 lat. Powiem więcej. W następnych wyborach też wygra PIS. Cały mój powiat będzie głosował na prawicę.
~Gosc
2021-04-22 10:00:51
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 10
Tłumaczenie z cyklu a on robił to i tamto jest żałosne i udowadnia tylko to, że jest się tym samym tylko w innym opakowaniu.