Izabella Rapacz odchodzi z #VolleyWrocław

WK, inf. prasowa | Utworzono: 2021-05-01 09:11

Popularna Izzy jest Amerykanką polskiego pochodzenia. Do zielonej drużyny dołączyła w tych rozgrywkach TAURON Ligi. Atakująca w sezonie 2020/2021 rozkręcała się z każdym spotkaniem, stając się jedną z liderek w ofensywie. Pod koniec była pierwszym wyborem trenera Dawida Murka do składu wyjściowego na swojej pozycji. Łącznie zdobyła 217 punktów. Rywalki na siatce zablokowała 18 razy.

Siatkarka zapewne najbardziej zapamięta mecz z Polskimi Przetworami Pałac Bydgoszcz kiedy to osiągnęła aż dwa osobiste rekordy: najwyższą liczbę zdobytych punktów w meczu (29) oraz najwięcej asów w jednym spotkaniu (4). Oprócz sportowych osiągnięć – Rapacz była także dobrym duchem drużyny, który pozwalał zespołowi działać na najwyższych obrotach nawet w trudnych chwilach.

- Bardzo serdecznie chciałam podziękować całemu klubowi za ten sezon. Rozwinęłam się tutaj sportowo. Dziękuję moim koleżankom z drużyny oraz sztabowi. Bardzo chciałam zagrać w Orbicie z kibicami na trybunach, ale sytuacja epidemiczna na to nie pozwoliła. Dziękuję Wam jednak za wsparcie, które było ogromne, mimo dzielącej nas bariery. Życzę wszystkim zdrowia i do zobaczenia w kolejnym sezonie Tauron Ligi – powiedziała Izabella Rapacz.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.