Kwiaty w donicach przy Ruskiej. Ważniejsza zieleń czy miejsca parkingowe? [SONDA]

GN | Utworzono: 2021-05-13 14:43 | Zmodyfikowano: 2021-05-13 14:45
A|A|A

fot. Facebook @sutrykjacek

Sonda

Jak wam się podobają donice z kwiatami przy ulicy Ruskiej? 

Ta sonda już się zakończyła.
Bardzo, nigdy dość zieleni we Wrocławiu
62%
Powinno być więcej zieleni, jednak nie kosztem kierowców
23%
Wolę miejsca do parkowania
16%

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Kmirecki
2021-05-18 18:35:45
z adresu IP: (37.30.xxx.xxx)
Ocena: 3
Zieleń tak. Ale nie w betonowej formie. Już lepsze miejsca parkingowe, ba lepsze zalanie betonem i osłupkowanie i zabezpieczenie płotem żeby nikt nie wszedł ani nie wjechał niż taka zieleń. Ta zieleń będzie mniej wydajnie przetwarzać co2 czy też zatrzymywać małą ilość wody, która normalnie przepłynęłaby wgłąb ziemi (lub przynajmniej została w korzeniach, które wgłąb tej ziemi wrastają). Gdyby to była porządnie zaprojektowana zrobiona zieleń to jestem święcie przekonany, że nikt by nie miał uwag. No ale jest to tak by utrudnić parkowanie, tak na odczepnego - nie zaś, że 20, 50 lat wprzód zobaczymy dorodne, ukorzenione drzewa. A tego nam, mieszkańcom trzeba. Sam bym chętnie widział na Ruskiej piękną aleję i bujne korony drzew, a nie "jakieś chwasty w donicach".
~Jack
2021-05-13 22:30:02
z adresu IP: (185.56.xxx.xxx)
Ocena: 1
Idiota nie prezydent!!! Totalna bezmózga ameba!!
~Olo
2021-05-13 20:14:30
z adresu IP: (178.43.xxx.xxx)
Ocena: 0
Super ! - tam i tak nikt od lat nie parkował, to jest ścisłe centrum już bliżej Rynku nie może być. Piękne. - oby tylko ktoś tego nie zniszczył a miasto dbało o nasadzenia.
~Ślązak
2021-05-13 17:46:03
z adresu IP: (77.254.xxx.xxx)
Ocena: 3
Oczywiście, że ważniejsza jest zieleń. Samochodów we Wrocławiu jest za dużo, a taki parking podziemny obok na placu Wolności świeci pustkami.
~Xero
2021-05-13 17:41:06
z adresu IP: (79.110.xxx.xxx)
Ocena: 0
Za komuny za takie numery z ograniczaniem dostępu w przypadku akcji ratowniczej byłoby ścinanie głów. Jednak wtedy ludzie myśleli , bo życie ludzkie ma najwyższą wartość.
~fil
2021-05-13 17:08:02
z adresu IP: (193.102.xxx.xxx)
Ocena: 5
Sutryk niech się weźmie do roboty w końcu. Zamiast się lansować, powinien porządnie zadbać o istniejącą zieleń i o jak najwięcej nowych drzew w całym mieście.
~ZIELEŃ
2021-05-13 15:55:36
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 2
WAŻNIEJSZA! Chyba normalne.
~fachowiec
2021-05-13 15:08:46
z adresu IP: (83.30.xxx.xxx)
Ocena: 2
Na lans na facebooku jak znalazł. Później uschną lub wymarzną na zimę i tyle będzie z tej zieleni. Zresztą czy te donice mają tam stać też np.zimą? Zieleń pojawi się sama, jak otworzą się ogródki piwne, restauracje, itd. Branża gastro sama zadba o otoczenie.