Spartan Cup: Finał coraz bliżej

| Utworzono: 2010-11-10 03:52 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12

Rywalizacja w dwóch grupach mistrzowskich jest niezwykle zacięta. W grupie A pewni awansu do najlepszej czwórki są już gracze FC Huby. Po czterech meczach mają na koncie 9 punktów. Decydujące trzy "oczka" zdobyli w niezwykle zaciętym pojedynku z drużyną Aridotacje.pl. Huby dwukrotnie przegrywały w tym spotkaniu, ale dzięki skutecznej końcówce wygrali 4:3.  Aridotacje.pl mają jeszcze szanse na awans, bo mają tyle samo punktów co Śródmieście. Wszystko rozstrzygnie się w ostatniej kolejce. Śródmieście wróciło do gry dzięki zwycięstwu najpierw nad Hubami 3:1, a potem nad GKT Wrocław 2:0.

W grupie B o dwa miejsca w półfinale walczą trzy zespoły - Kruczki, Sępolno i Cegielnia. W najlepszej sytuacji są Kruczki, którym wystarczy remis w starciu z Cegielnią. Warto odnotować, że Kruczki to jedyny zespół, który w drugiej rundzie jeszcze nie przegrał. Drugie w tabeli jest Sępolno dzięki zwycięstwu 3:2 nad Cegielnią.

Już w piątek, 12 listopada, przedsmak walki o zwycięstwo w rozgrywkach - finał Pucharu Ligi. O trofeum powalczą Kruczki, Ministranci i Bumerang.

Finał Pucharu Ligi - 12 listopada:

20.00 - Bumerang - Ministranci

20.40 - Ministranci - Kruczki (zmieniaj.pl)

21.20 - Kruczki (zmieniaj.pl) - Bumerang

 

 

 

 

 


 

 


Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.