Tragiczny wypadek w Dusznikach-Zdroju. Zginęły 3 osoby

Jarosław Wrona, GN, MC | Utworzono: 2021-06-17 15:00 | Zmodyfikowano: 2021-06-17 15:00
A|A|A

fot. Wiktor Stefan

3 osoby zginęły w wypadku na DK8 między Szczytną a Dusznikami-Zdrój. - Droga jest zablokowana - informowała rzecznik kłodzkiej policji Wioletta Martuszewska:

Wioletta Martuszewska potwierdziła, że kierująca samochodem marki Toyota z nieustalonej przyczyny zjechała na przeciwległy pas ruchu. Zderzyła się z samochodem marki DAF, którym kierował obywatel Ukrainy, a następnie po tym uderzeniu odbiło ją na pobocze, wróciła na pas jezdni i zderzyła się z przejeżdżającym samochodem marki Toyota. Kierująca, jej pasażerka i pasażer ponieśli śmierć na miejscu, natomiast osoby z samochodu marki Toyota, kierujący i dwie pasażerki, nie odnieśli bardzo ciężkich obrażeń. Kierujący DAF-em i kierujący Toyotą byli trzeźwi. 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Petrus
2021-06-17 23:04:56
z adresu IP: (46.204.xxx.xxx)
Ocena: -4
Proszę rodziny zmarłych o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid Petrus 579925890
~Kris
2021-06-17 20:53:07
z adresu IP: (46.204.xxx.xxx)
Ocena: 2
Od skrzyżowania do skrzyżowania odcinkowe pomiary prędkości. Dziekuje dobranoc
~Stańczyk
2021-06-17 20:45:42
z adresu IP: (178.42.xxx.xxx)
Ocena: 2
Uwielbiam zwrot "ściągnięto prokuratora". Z płotu? Wisiał i trzeźwiał?
~Krzychu
2021-06-17 19:57:31
z adresu IP: (217.96.xxx.xxx)
Ocena: -2
"kierująca samochodem marki Toyota z nieustalonej przyczyny zjechała na przeciwległy pas ruchu. Zderzyła się z samochodem marki DAF, którym kierował obywatel Ukrainy, a następnie po tym uderzeniu odbiło ją na pobocze, wróciła na pas jezdni i zderzyła się z przejeżdżającym samochodem marki Toyota. Kierująca, jej pasażerka i pasażer ponieśli śmierć na miejscu, natomiast osoby z samochodu marki Toyota, kierujący i dwie pasażerki, nie odnieśli bardzo ciężkich obrażeń." To kto w końcu zginął, bo niejasno napisane?
~taki ja
2021-06-17 18:19:53
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 1
Zwróćcie uwagę . Co dziesiąta pani za kierownicą jedzie bez telefony przy uchu . Wnioski ?
~Prezes
2021-06-17 17:45:13
z adresu IP: (91.238.xxx.xxx)
Ocena: -2
Droga na odcinku Kłodzko - Kudowa Zdrój jest niewydolna Całkowicie potrzebuje przebudowy Od pięćdziesięciu lat wciąż jest to ta sama droga Aut jest sto razy więcej ruch tysiąc krotnie przekracza przepustowość tej trasy ... Ofiar przybywa każdego roku a nowej nowoczesnej trasy Wrocław Praga nie ma odcinek Kłodzko Kudowa Zdrój to strefa śmierci Są rządy samorządy władze centralne lokalne jesteśmy w UE i szczerze mówiąc jeszcze się taki nie "urodził" by ludzią żyło się bezpiecznie by życie ludzkie było najważniejsze dla władz...
~DW387 objazd
2021-06-17 17:08:43
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 1
droga stu zakrętów, już widzę te tiry na zakrętach
~emeryt31
2021-06-17 17:01:38
z adresu IP: (188.47.xxx.xxx)
Ocena: 1
Pewnie ta pani wyprzedzała i dlatego znalazła się na przeciwnym pasie.
~Andrzej 64
2021-06-17 15:46:18
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 0
Ile jeszcze istnień ludzkich zginie żeby ktoś zrozumiał że trzeba odcinek z Kłodzka do Kudowy zamknąć dla ciężarówek!!!!