Ekstremalna przygoda w Alei Bielany. Park linowy dla dzieci i dorosłych już otwarty

Radio Wrocław,mk | Utworzono: 2021-07-29 15:26 | Zmodyfikowano: 2021-07-29 15:26
Ekstremalna przygoda w Alei Bielany. Park linowy dla dzieci i dorosłych już otwarty - fot. mat. prasowe
fot. mat. prasowe

Aleja Bielany we Wrocławiu proponuje na okres wakacji atrakcję dla dzieci i dorosłych, która dostarczy niezapomnianych wrażeń. Wakacje to czas, w którym rodzice szczególnie poszukują rozrywek dla swoich pociech, chcąc zapewnić im jakościowy i angażujący wypoczynek.

Kto może skorzystać z tej nietypowej atrakcji? Park linowy jest dostępny dla dzieci od 7 roku życia, o wzroście powyżej 130 cm. Do pokonania będą: ścianka wspinaczkowa, most tybetański i tunel z siatki. Z kolei dla młodszych dzieci – od 3 roku życia – przewidziana jest alternatywna trasa, na wysokości do 0,5 m.

Trasa dla starszych dzieci i dorosłych liczy 46 m. Zawiera 3 stacje z różnymi przeszkodami. Pod przeszkodami zamontowane są siatki zabezpieczające, chroniące gości Alei Bielany. Park linowy w Alei Bielany posiada certyfikat Polskich Parków Linowych, obsługiwany jest przez przeszkolonych Instruktorów Alpinistów.

– Chcąc dostarczać unikalnych, niezapomnianych wrażeń, postanowiliśmy zagospodarować przestrzeń naszego miejsca spotkań w nietypowy sposób. Wierzymy, że park linowy w okresie wakacyjnym będzie dobrym pomysłem na zaangażowanie dzieci i dorosłych – kreatywnie i niecodziennie. Atrakcja jest bezpłatna i obsługiwana przez profesjonalistów, którzy czuwają nad bezpieczeństwem uczestników i naszych gości – dodaje Ewa Kolondra, Dyrektor Centrum Handlowego Aleja Bielany.

Park linowy nie tylko gwarantuje ekstremalną przygodę, lecz również może być dobrym pretekstem do rozmowy z córką czy synem – o odwadze, emocjach czy sporcie. Tego typu atrakcje coraz bardziej zyskują na popularności zarówno z uwagi na dostarczanie ekstremalnych wrażeń, jak i korzystny wpływ na budowanie zdolności motorycznych.


Reklama
Zdjęcia
Ekstremalna przygoda w Alei Bielany. Park linowy dla dzieci i dorosłych już otwarty - 4
Ekstremalna przygoda w Alei Bielany. Park linowy dla dzieci i dorosłych już otwarty - 5

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.