Wrocław: Kolejny weekend, kolejne zmiany i utrudnienia w komunikacji miejskiej

Beata Makowska, el | Utworzono: 2022-02-19 08:26
Wrocław: Kolejny weekend, kolejne zmiany i utrudnienia w komunikacji miejskiej  - fot. archiwum radiowroclaw.pl
fot. archiwum radiowroclaw.pl

Tramwaje linii 8 jadące z Tarnogaju w kierunku pętli Karłowice pojadą objazdem od ulicy Hubskiej przez ulicę Pułaskiego, Małachowskiego, Piłsudskiego, Świdnicką i Teatralną do ulicy Piotra Skargi, z pominięciem przystanków: "Gajowa", "Joannitów", "Dworzec Autobusowy" i "Wzgórze Partyzantów". W kierunku przeciwnym trasa pozostanie bez zmian.

Tramwaje linii 31, jadące z Gaju do Pilczyc, pojadą objazdem od ulicy Hubskiej przez ulicę Pułaskiego, Małachowskiego do ulicy Piłsudskiego, z pominięciem przystanków: "Gajowa", "Joannitów" i "Dworzec Autobusowy".

Na odcinku Dworzec Główny - Gliniana - Dworzec Główny przez ulicę Suchą, Hubską, Glinianą i Borowską zostaną uruchomione kursy okresowej linii autobusowej nr 708, która będzie kursowała z częstotliwością co 10 minut

Pasażerowie, którzy skasowali bilet jednorazowy w tramwaju linii 8 lub 31 będą mogli kontynuować podróż autobusem linii 708. Powyższa zasada również będzie obowiązywała w kierunku powrotnym. Skasowany bilet będzie zachowywał ważność nie dłużej niż przez 90 minut.

Celem przypomnienia, pasażerowie posiadający bilet na daną linię okresową mogą podróżować:
- wszystkimi liniami po trasie linii wskazanej na bilecie przed remontem;
- wszystkimi liniami po trasie linii wskazanej na bilecie która kursuje objazdem podczas remontu.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.