Dźwięki Świata - Kobiety : Julia Graczyk (Women* of Noise) [WIDEO]

| Utworzono: 2022-07-03 11:24 | Zmodyfikowano: 2022-07-03 19:12
Dźwięki Świata - Kobiety : Julia Graczyk (Women* of Noise) [WIDEO] - fot. Radio Wrocław Kultura
fot. Radio Wrocław Kultura

Ostatnie dni to niezwykłe spotkania muzyczne i ludzkie. W studiu Radia Wrocław Kultura osoba, która stała się źródłem inspiracji. Julia Graczyk stojąca za kompilacjami Women* of Noise i zinem, który ukazał się kilka miesięcy temu, oraz za blogiem muzycznym Szumy Szepty Szelesty.

Działalności Julii, która na łamach Women* of noise (https://www.instagram.com/womenofnoise/) dzieli się muzyką kobiet i osób identyfikujących się jako kobiety ze społeczności niedoreprezentowanych (LGBT+, BIPOC, społeczności rdzennych) jest bardzo bliska misji Dźwięków Świata - Kobiety.

Rozmawiałyśmy będziemy o jej misji, obszarach eksploracji i odkryciach.

Zapytałam, czym dla Julii jest piękno.

Powtórka w poniedziałek o 22.

W każdą niedzielę od 17 do 19 słuchamy muzyki osób kobiecych (kobiet i osób identyfikujących się jako kobiety). W kobiecej odsłonie Dźwięków Świata, kontynuuję ścieżkę rozpoczętą 6 lat temu, i kieruję się ciekawością, poszanowaniem godności każdej osoby i poruszam tematy dotyczące grup, którym tak jak kobietom, często odbierany jest głos. W Dźwiękach Świata - Kobiety będzie miejsce dla wszystkich kolorów i ich odcieni ludzkiej tożsamości. Kobiety w tej audycji wychodzą z cienia, a z chórków przechodzą na front.
kontakt: [email protected]

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.