Tragiczny wypadek. Motocyklistka nie przeżyła [FILM 18+]

GN | Utworzono: 2022-07-20 10:14 | Zmodyfikowano: 2022-07-20 10:15
A|A|A

fot. Stop Cham/gfycat.com

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Basik
2022-10-29 18:20:28
z adresu IP: (46.77.xxx.xxx)
Ocena: 0
Szkoda dziewczyny,prowadziła wraz z mamą zakład pogrzebowy ,mamie przyszlo pochować własną córkę :(
~ Ktoś
2022-08-20 17:45:13
z adresu IP: (31.42.xxx.xxx)
Ocena: 0
~MarcinBB - Weź Ty się lecz człowieku... Tam było ograniczenie prędkości do 50 km/h. Motocyklistka jechała około 100 km/h. Muszą w końcu zacząć karać porządnie takich poj**bów drogowych, aby nauczyli się, że nie poruszają się po drogach jako jedyni, ale są też inni uczestnicy ruchu drogowego, który też fajnie gdyby mieli czas na zauważenie takich po*bów... Dziękuje, nie pozdrawiam.
~MarcinBB
2022-08-18 15:32:14
z adresu IP: (156.67.xxx.xxx)
Ocena: -2
Kierowca biały samochodu co wymusił pierwszeństwo za morderstwo zakaz dożywotnie prowadzenia pojazdów mechanicznych, zadośćuczynienie dla rodziny dziewczyny oraz kryminał. Muszą w końcu zacząć karać porządnie takich morderców drogowych, aby społeczeństwo nauczyło się, że po drogach poruszają się nie tylko samochody w których jest względnie bezpiecznie, ale też inni bardziej narażeni uczestnicy ruchu drogowego. Trzeba mocno podkreślać to są MORDERCY DROGOWI. Współczucia dla nagrywającego, trauma do końca życia.
~Hans Kloss
2022-08-01 00:37:26
z adresu IP: (2a02:a318:c039:cf80:c932:x:x:x)
Ocena: 50
Trzeba być niezłym głąbem żeby w ogóle wsiadać na motor bez pasów poduszek i innych systemów bezpieczeństwa. Po raz kolejny okazało się ,że największym wrogiem człowieka ..jest on sam i jego głupota
~Lonia
2022-07-26 18:47:24
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: -3
Mały Miki ,ma Pan rację ,obie strony cierpią ,tak zginęła młoda dziewczyna, wielką tragedią ,ale kierowca jest niewinny ,jechał swoim pasem ,a hieny wydają wyrok na niewinnego kierowcę ,który miał włączona kamerę ,chyba ma kaźdy swoje przeznaczenie,źal mi tej dziewczyny, żal mi tego kierowcę przechodzi teraz piekło,dajcie spokój temu kierowcy ,inny ja potrącił ,i wpadła pod jadące auto ,stało się i dość tych wulgaryzmów,opamiętajcie się,jęzorem też moźna zabić.
~MałyMiki
2022-07-26 11:14:01
z adresu IP: (109.196.xxx.xxx)
Ocena: 0
Spójrzcie proszę na to skrzyżowanie (51.153608, 16.814910). Jestem daleki od wydawania wyroków na podstawie tylko tego nagrania, ale na pewno nie wskazałbym tutaj bezwarunkowo winy kierowcy samochodu. Być może w ogóle nie ma tutaj jego winy. Skrzyżowanie ma pas do skrętu w prawo. Prawdopodobnie ciężarówka została wyprzedzona właśnie prawą stroną. Przed skrzyżowaniem jest ograniczenie do 60km, tuż za ograniczeniem, a przed skrzyżowaniem jest też przejście dla pieszych. Biorąc pod uwagę bardzo pobieżną ocenę prędkości na podstawie czasu i odległości, np. pomiędzy latarniami, dziewczyna jechała nie mniej niż 100km/h. A prawdopodobnie sporo ponad. Rysuje się więc taki obraz, że dziewczyna wyprzedziła ciężarówkę pasem do skrętu w prawo ze znacznie przekroczoną prędkością, przejeżdżając w ten sposób przez przejście dla pieszych. Natomiast kierowca samochodu prawidłowo dojeżdża do linii wyznaczającej pas do jazdy na wprost, którym jedzie ciężarówka i oceniając że zdąży włączyć się do ruchu przed nią, wjeżdża na skrzyżowanie. Dojeżdżając do tej linii, pas do skrętu w prawo ma już na boku swojego samochodu. To tak tylko na podstawie tego nagrania, na którym nie widać zbyt wiele po kluczowej dla zdarzenia stronie skrzyżowania. Ale nie wydawajcie proszę pochopnych "wyroków śmierci". Pewnie wszystkie strony tego zdarzenia przeżywają teraz dramat.
~Niko
2022-07-26 03:28:55
z adresu IP: (84.10.xxx.xxx)
Ocena: 5
Trzeba być kompletnym idiotą, żeby w ogóle obwiniać kierowcę który filmował zdarzenie, w którego uderzyła motocyklistka. Śmigam moto 40 lat, kilka razy obejrzałem materiał. Nawet słońce nie przeszkadzało kierowcy białego auta, wyjechał na skrzyżowanie jak na pole, i zabił dziewczynę. Jak tak dalej tą katolicką dogmą będziemy darowali winy, to nigdy nie będzie porządku, ani na drogach ani u politycznego koryta Polski.
~Vlad
2022-07-25 09:07:44
z adresu IP: (2a02:a318:c039:cf80:945:x:x:x)
Ocena: 9
Tisze jediesz dalsze budiesz. Motocikli max 50 km/czas!!!!!!!!!!!!!!!
~Kierowca
2022-07-24 15:43:08
z adresu IP: (213.199.xxx.xxx)
Ocena: 0
A czy czasem motocyklista nie jechała z prawoskrętu na wprost, bo chyba tak widać na filmie?
~Majkel
2022-07-24 14:13:20
z adresu IP: (188.121.xxx.xxx)
Ocena: 7
Obejrzałem z dziesięć razy. Skupcie się na świetle motocyklu - cały czas znajduje się przed ciężarówką. Niestety ale kierowca białego auta jest mordercą.
~Gość
2022-07-24 07:53:46
z adresu IP: (37.30.xxx.xxx)
Ocena: 4
Straszne jest to co robicie, wypisujecie. Gdzie jest w was empatia? Współczucie? Zginęła młoda kobieta! Zachowujecie się jak hieny, żerujecie na ludzkiej tragedii. Faktem jest że gdyby w motocykl nie uderzyło auto, NIE WYMUSIŁO PIERWSZEŃSTWA PRZEJAZDU! Motocyklistka nie wpadła by pod jadące auto! Gdyby kierowca jadącego auta z nad przeciwka był czujniejszy, mógłby lepiej zareagować szybciej, rozsądniej. Dał jej więcej szans na przeżycie. Gdyby! Najgorsze że to niczego nie zmienia. Został ból bliskich, żal tęsknota. Kierowcom samochodów nauczka na baczniejszej obserwowanie sytuacji na drodze. Bardzo bolesna lekcja. Obyście wy z niej wyciągali wnioski! Najszczersze kondolencje dla rodziny, bliskich.
~Lonia
2022-07-24 04:34:05
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 1
Zastanówcie się zanim komuś możecie zrujnować źycie,kierowca który jechał i nagrywał był niewinny
~Lonia
2022-07-24 04:27:08
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 1
Oskarżacie kierowcę który autem jechał,,poprostu nie zdążył to było bardzo szybko ,ciekawe co byście robili w takiej sytuacji,konowały bez mózgu ,tu akurat kierowca nie winien
~Lonia
2022-07-24 04:22:50
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 4
Ktoś wymieniał tu Rafała zmarłej brata ,to chłopak ,dobry ,przyjemny,rodzinny,wstydźcie się jadowite jęzory.
~Baron
2022-07-23 19:00:48
z adresu IP: (81.161.xxx.xxx)
Ocena: -1
Motocykl z tego co widać jechał na długich kierowca zawinił szybko szybko zamiast poczekać nie doszłoby do tragedii
~Bart
2022-07-23 11:38:57
z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Ocena: -7
Tego skur bym zamknol k na 10 lat. Gdzie ty k mieszkasz. Znajdziemy Cię i zrobimy porządek.
~Miki
2022-07-22 22:00:20
z adresu IP: (82.5.xxx.xxx)
Ocena: -2
Z osobuwki nie widział moto bo Ciężarówka zasłoniła widoczność myślał że zdąży przed ciężarówką a nie liczył że pojawi się moto na drugim pasie przy wyprzedzaniu TIRA prędkość na pewno nie była dostosowana do ograniczenia moto to nie zabawka
~Sayo
2022-07-22 18:56:35
z adresu IP: (2a00:23c4:9d01:4b01:fc5f:x:x:x)
Ocena: -2
Jakby sie trzymala motocykla to by nie wpadla pod auto nr 2
~Miło
2022-07-22 18:49:23
z adresu IP: (85.221.xxx.xxx)
Ocena: 1
Jezdza jak dps mysla ze sa bogami lin ciaglych i przerywanych
~Halina z MPS
2022-07-22 17:05:21
z adresu IP: (2a02:a318:c039:cf80:945:x:x:x)
Ocena: 22
Ewidentnie kierowca białego auta powinien dostać mandat min 1500 zł i stracić prawo jazdy na 3 miesiące albo i pół roku.
~myśl
2022-07-22 16:53:41
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 10
Pi3rdolenie ,ze wyprzedzała TIRa. Tak wyprzedziła, zakończyła manewr i jechała przed tym samym tirem jeszcze 5 sekund zanim gosc jej nie staranował. Czy stojąc autem włączając się do ruchu. Przez 5 sekund nie jesteś w stanie zauważyć zielonego motocykla z włączonymi światłami? No chyba, ze sie siedzi w aucie w popi3rdala palcem po telefonie i tacy tu teraz mi snują teorie czasie o reakcji. Ty ile wy potrzebujecie? 10min zeby Wasze neurony zaczęły przesyłać dane do „pudełka” bo mozgiem tego nie nazwę. Pozdrawiam
~XDDD
2022-07-22 16:16:40
z adresu IP: (2a02:a317:4a40:d000:f894:x:x:x)
Ocena: -3
Ohh ile ekspertów broniących i atakujących XD 1.Nie wiadomo ile jechała - może gdyby jechała wolniej to poleciałaby inaczej/słabiej/w innym kierunku? 2.Gość w Białym definitywnie zrobił bubla 3.Gość nagrywający jak dla mnie mógł jeszcze coś zrobić 6.53s - odbitka w lewo? Pewnie nie bo gapił się w telefon
~Keps
2022-07-22 15:37:10
z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Ocena: -13
Selekcja naturalna, słabsi giną a 2 to bardzo dobrze że zginęła nikt jej nie kazał jechać 200km/h tylko szkoda mi kierowcy który wyjechał białym autem bo pewnie pójdzie siedzieć do więzienia za niewinność bo jeśli baba chciała popełnić samobójstwo to mogła w inny sposób a nie wysyłać obcą osobę do więzienia
~Two
2022-07-22 15:14:53
z adresu IP: (46.205.xxx.xxx)
Ocena: -1
Nie dała światłami tylko tak się odbiło idioto
~Czacha 74
2022-07-22 14:34:14
z adresu IP: (2a04:4a43:54bf:e0ac:6881:x:x:x)
Ocena: 1
Koleś wyjechał z podporządkowanej , dziewczyna dała mu światłami i to dwa razy … może było dość czasu żeby objechać a może nie . W czym winien kierowca pod którego kołami dziewczyna wyładowała ? Co miał przewidzieć wypadek i się zatrzymać ? Przestańcie bredzić ! Motor to nie jest zabawka i zawsze trzeba o tym pamiętać . Po za tym najlepsi motocykliści jakie maja szanse w kontakcie z autem ? Zero więc liczyć można tylko na własny zdrowy rozsądek ????????‍♂️
~Preserewitch
2022-07-22 14:02:02
z adresu IP: (2a02:a318:c039:cf80:945:x:x:x)
Ocena: 44
Warto było by się zastanowić dlaczego od kierowców samochodów wymaga się pasów bezpieczeństwa poduszek stref zgniotu a od motocykli stwarzających dużo więcej zagrożeń się nie wymaga.. Dozwolona prędkość w przypadku motorów powinna zostać z powodu braku powyższych ustawowo ograniczona do 50-60 km/h. Do tego obowiązkowy permanentny monitoring GPS żeby każde odwinięcie automatycznie wysyłąło mandat piratowi. Drugie skuteczne rozwiązanie to uchwalenie podatku drogowego dla motocykli pow. 125ccm na poziomie 50 tys rocznie które z pewnością też wyeliminuje problem. By żyło się lepiej...
~Tomi
2022-07-22 08:20:15
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 8
Gdzie ty kur w a widzisz że ona wyprzedała tira biała kur wa jak zwykle wymusiła pierwszeństwo
~Mądrala
2022-07-22 07:02:34
z adresu IP: (2a00:f41:2888:966f:0:x:x:x)
Ocena: -20
On jej nie widział, czekał na możliwość przejazdu, a dziewczyna jechała za szybko i nieprzepisowo wyprzedzając tira nagle zza niego się wyłoniła... niby droga z pierszeństwem, ale musimy uważać chcąc wykonywać takie manewry jak ona...
~Danielooo22
2022-07-22 02:16:42
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 3
Błąd jednej osoby doprowadził do śmieci drugiej osoby. " Pewnie nie widział motocyklistki.." patrz się nawet I 3 razy zanim ruszysz.... ludzki błąd... Ps. Za wcześnie nam cię zabrano... Do zobaczenia na niebieskich autostradach . Niech Ci światełko w tunelu świeci. ????????????????
~Jajaj
2022-07-21 23:33:14
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: -3
To nie wina kierowcy z kamera to cholery tylko jej bo na pewno nie jechała przepisowo !! A dwa to czemu nie ma winy w kierowcy z białego auta to on ja uderzył a nie ten z kamera , ona wpadła na niego i nie z jego winy !!! Na takim skrzyżowaniu powinny być światła !!!
~Buddy
2022-07-21 23:14:17
z adresu IP: (2a00:f41:856:5be2:0:x:x:x)
Ocena: 0
????
~Robert
2022-07-21 19:40:10
z adresu IP: (185.67.xxx.xxx)
Ocena: -7
Miałeś sporo czasu żeby odbić w lewo .. ehh
~Kaczor
2022-07-21 19:32:13
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: -18
To ty ją zabiłeś co wpadła w ciebie downie
~jest cudownie
2022-07-21 19:12:06
z adresu IP: (78.9.xxx.xxx)
Ocena: -1
Liderzy Opinii już zakumali, że takie materiały przyciągają gawiedź, szczególnie w okresie ogórkowym. No ale co jo godom... przeca na szczytach waadzy tero próba sił i ostre szarpanki. Dookoła wsytko się sypie i wiater dmie, ale i tak Niemcy i reszta Eurpoy nam zazdroszczo. Ba! dla odwrócenia uwagi może nawet gołe baby pokażo na portalu RW...
~Asia
2022-07-21 17:36:01
z adresu IP: (91.208.xxx.xxx)
Ocena: 4
Wg mnie takie filmiki jak ktoś ginie powinny być zablokowane bo teraz okazuje że są sami specjaliści w ocenie sytuacji. Cierpi rodzina dziewczyny, Cierpi rodzina sprawcy Cierpią wszyscy co byli świadkami tego zdarzenia bo każdy na w głowie a gdyby .... . Tym bardziej że zginęła młoda dziewczyna która miała życie przed sobą. Przestańcie komentować a zastanówcie się jak muszą czuć się te rodziny czytając to . Każdego z nas może spotkać podobna sytuacja. Wyrazy współczucia.
~kl3m3ns
2022-07-21 16:33:25
z adresu IP: (89.25.xxx.xxx)
Ocena: 14
I dlatego motocykle powinny być zakazane. Nie zapewniają minimum bezpieczeństwa. Sorry, jak ktoś jeździ na motorze, to powinien to robić na własne ryzyko. Od aut wymaga się pasów, poduszek, ebsów, absów, tryliona systemów, a na motorku można i 200km/h i jest fajnie - aż do pierwszej kolizji. Motocykle powinny być zakazane.
~Kasia
2022-07-21 13:32:07
z adresu IP: (2a02:a315:8040:f700:b168:x:x:x)
Ocena: -3
Jak się nazwała, chciałabym złożyć kondolencje rodzinie, ale nie wiem jak się skontaktować, ponieważ nie wiem jak się nazywała dziewczyna, nie powinna zginąć a ten kierowca powinien zapłacić odszkodowanie rodzinie za spowodowanie śmierci i trafić do więzienia
~Nikt
2022-07-21 13:13:18
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: -8
Ja uważam ze po zderzeniu z białym samochodem by przeżyła tylko drugi ją dobił bardziej mógł zachować odrazu wcześniej tem drugi samochód to by przeżyła
~Kierowca
2022-07-21 11:41:06
z adresu IP: (185.32.xxx.xxx)
Ocena: 4
Przykre, szkoda kobitki :( Wątpię, żeby kierowca auta zrobił to celowo - był upał, człowiek w takich warunkach nie funkcjonuje na takim samym poziomie, pewnie jej nie zauważył. Motocykl jest mały, nie raz go nie widać. Nie zwalnia to kierowcy z odpowiedzialności żeby było jasne. Smutne, nikomu nie życzę takiej sytuacji - pamiętajmy o zasadzie ograniczonego zaufania
~Valak
2022-07-21 11:19:35
z adresu IP: (37.30.xxx.xxx)
Ocena: 4
Po pierwsze dziewczyna jechała swoim pasem prawidłowo, a po drugie nie mrugała długimi. Motocyklista który tak skomentował powinien wiedzieć, że przy hamowaniu motocykl nurkuje i kąt padania światła się zmienia dając takie złudzenie. W takiej sytuacji nie zdążysz złapać za klamkę hamulca, a co dopiero mrugać. Szkoda dziewczyny.
~Joker/ GSX/R6
2022-07-21 10:58:10
z adresu IP: (85.128.xxx.xxx)
Ocena: -6
Jej ojciec Tadeusz ma.zaklad pogrzebowy na pewno zajmie się swoją córką należycie. Szkoda jej młoda byla i naprawdę bardzo była lubiana w przeciwieństwie do jej brata Rafała... Ave Maria
~Marisz
2022-07-21 10:40:15
z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Ocena: 0
I co niby wina ona była to białe auto jej wyjechało ????
~Dj gregory
2022-07-21 10:16:35
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: -2
Ten koleś z samochodu powinien odpowiadać za spowodowanie śmierci i dostać z 25lat nam motocyklistom przez takich cymbałów odbierają życie a my kochamy swoją pasję
~StowLubieMiasto
2022-07-21 10:05:18
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 4
W takich miejscach trzeba robić bezkolizyjne węzły jest o wiele bezpieczniej można jechać szybciej i przepustowość sie zwiększa
~BigLebowsky
2022-07-21 09:46:21
z adresu IP: (79.110.xxx.xxx)
Ocena: 30
Żeby uciąć tą niepoważna gadkę wszystkich znawców i tym komu się wydaje ze wiedzą. Drodzy Państwo byłem świadkiem tego zdarzenia. Dziewczyna NIE JECHAŁA pasem do skrętu w prawo nie jechala tez z dozwolona prędkością, nie mniej jednak poruszała się droga główna w stronę Środy śląskiej. Białe Auto wyjeżdżające z drogi podporządkowanej wymusiło pierwszeństwo na dojeżdżającej do skrzyżowania motocyklistce. Kierowca z kam nie miał szans na wyhamowanie czy odbicie. Zadziałał podświadomie widząc lecący na niego motocykl i na tym się skupił chciał go ominąć, podświadomie pozostał na swoim pasie po czym dosunęła się pod jego auto motocyklistka. I teraz wielka prośba do Was ferujących przebieg i wynik tego nieszczęśliwego zdarzenia. Proszę o pozostawienie tego co Wam się wydaje dla siebie. Jestem przekonany, ze rodziny jak i sami uczestnicy tego tragicznego spotkania, czytające Wasze „wydaje mi się wiec się wypowiem”, przezywają na nowo traumę i nawet niewinny niczego człowiek zaczyna doszukiwać się w sobie winy. Od wydania osadu jest sąd, który będzie rozpatrywał ta sprawę na podstawie wyników dochodzenia, przesłuchanych świadków oraz przedstawionych przez policję i prokuraturę dowodów, działającą na miejscu zdarzenia. Składam najszersze kondolencje poszkodowanej rodzinie oraz współczucia uczestnikom wypadku. Trzymajcie się!! A reszcie życzę zdrowego rozsądku, uważajmy na siebie i szanujmy się na drodze. Skupmy się na prowadzeniu swojego pojazdu i na drodze, a nie na telefonie.
~alterna
2022-07-21 09:28:57
z adresu IP: (80.50.xxx.xxx)
Ocena: 1
Na filmie widać wyraźnie, że wina po stronie kierującego białym SUVem. Kierowcy uprzedzeni do motocyklistów, którzy tu komentują, że to wina ofiary - ochłońcie, jest film, z tego co widać, a widać dobrze, od początku filmu motor jechał przed ciężarówką, po właściwym pasie, a SUV wymusił pierszeństwo. Jakby się tak SUV wbił pod TIRa też byście pisali, że to wina TIRa? Kierujący SUVem chciał wykorzystać moment i wskoczyć między auta, a jego uwagę dodatkowo absorbowały auta stojące naprzeciwko - obserwował czy mu nie wyjadą i nie zablokują go na środku skrzyżowania. Nie zauważył motoru, zahamował w momencie zderzenia. Nie wiem co chciał zrobić kierujący SUVem, przejechać na wprost? Bo w tym tempie włączając się do ruchu na głównej mógł równie dobrze spowodować zderzenie z autem, z którego jest film albo z tego auta z kimś jadącym za nim, przez nagłe wyhamowanie. Kierowca z auta z kamerą, też nie jest winien, bo to się stało za szybko. Liczenie czasu przed ekranem, jak się wie co się stało nie da się porównać z reakcją podczas jazdy. Życzyłbym wszystkim, aby nie mieli takich sytuacji a w innych mniej groźnych reagowali tak szybko na wydarzenia na drodze, jak twierdzą niektórzy, że powinien kierowca auta z kamerą.
~DWL
2022-07-21 08:51:47
z adresu IP: (91.246.xxx.xxx)
Ocena: 4
Na tym skrzyżowaniu już dawno powinno być rondo, w godzinach szczytu, wbić się na tą drogę to jest jakiś koszmar... A jak nie rondo to światła, myślę, że to by ułatwiło bardzo sprawę.. szczere kondolencje dla rodziny tej biednej dziewczyny, niech Bóg ma ją w opiece [*]
~Xxxxx
2022-07-21 08:44:12
z adresu IP: (46.204.xxx.xxx)
Ocena: 0
Po pierwsze ona nie mruga światłami. Po drugie widać że nie jechała szybko. Gdyby nie samochód z przeciwka to nawet by się nie połamała. Wina ewidentnie po stronie kierowcy srebrnego samochodu który wymusił. Niestety jest to zachowanie nagminne że jak jedzie motocykl to wyjeżdżają a jak jedzie że nimi to jeszcze spryskiwacza użyją. Kastrować to mało.
~Loko
2022-07-21 08:02:37
z adresu IP: (194.181.xxx.xxx)
Ocena: -1
Dlaczego ona miga światłami?
~Gruby
2022-07-21 07:59:43
z adresu IP: (188.147.xxx.xxx)
Ocena: -4
Ja nie wiem to jakaś paranoja kierowcy puszek nie uważają na ludzi na dwóch kółkach, specjalnie wyjechał jej jak nic ludzie nie mają serca
~Alan
2022-07-21 07:57:11
z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Ocena: -2
Osoba nagrywająca nie miała hamulców by zatrzymać samochód rykoszecie motocyklistki?
~Adix
2022-07-21 07:33:57
z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Ocena: 0
Biały samochód stał cały czas dopiero jak była blisko to dopiero zaczął jechać ale skurwiel chyba chciał ją zabić i się jemu udało policja chyba widzi i sąd że on cały czas stał to raczej sobie posiedzi trochę nauczy się żeby myśleć
~Pioter
2022-07-21 07:25:37
z adresu IP: (37.30.xxx.xxx)
Ocena: -3
Źle stanął tym suvem i go otlukują i tyle
~Ktos
2022-07-21 07:03:04
z adresu IP: (79.191.xxx.xxx)
Ocena: 7
Wina kierowcy bo wymusił ale drodzy motocykliści, wsiadając na motor w razie kolizji nic was nie chroni. Zwolnijcie przed każdym skrzyżowaniem do 50 km/h! To że macie pierwszeństwo to nie znaczy że nikt nie wyjedzie. Człowiek jest tylko człowiekiem, niewiadomo w jakim stanie emocjonalnym albo pod wpływem używek jedzie. Jeśli zalezy wam na swoim życiu zwalniajcie !!!! To tak samo jak pieszy na przejściu, niby ma pierwszeństwo ale rzadko który wchodzi na pasy pod nadjeżdżający pojazd bo skąd wiesz czy kierowca Cie widzi. Więcej myślenia że kierownica a nie tylko odkręcanie manetki. Dobry kierowca czy motocyklista musi przewidywać i myśleć a co jeśli nadjeżdżający pojazd do skrzyżowania nie wyhamuje bo np. kierowca dostaje zawału. Ludzie , więcej myślcie i nie tylko za siebie.
~Joy
2022-07-21 06:49:51
z adresu IP: (91.193.xxx.xxx)
Ocena: 2
Motocykl = myśl za innych, przewiduj nieprzewidywalne, jedz wolniej jak ruch sie zagęszcza, uważaj na drogi dojazdowe do drogi głównej, bądź bardziej widoczny … bardzo dużo ale to i tak może nie pomóc, ale na pewno nie zaszkodzi. Jezdze motorem codziennie, nie wyprzedzam na wariata, to i tak za mało. Kiedyś na swiatlach samocjod stojacy przede mna po prostu stoczył sie na mnie … gość mnie nie widział i nie czuł, ze mu sie stacza auto … na szczescie nic sie nie stało. Uwazajcie na siebie i na innych uczestnikow ruchu. LWG
~Ostry-001
2022-07-21 05:50:11
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 0
Szkoda młodej dziewczyny wina ewidentnie białego auta.Ciekawe jakie konsekwencje poniesie kierowca???
~Ostry
2022-07-21 05:47:42
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 0
Szkoda młodej dziewczyny ale wina ewidentnie białego auta.I teraz ciekawe jakie poniesie konsekwencje kierowca???
~Michi
2022-07-21 03:55:05
z adresu IP: (178.42.xxx.xxx)
Ocena: 0
Straszna tragedia ,dla.rodziny szczere kondolencje, a Ty dziewczyno tam u Sw.Piotra czuwaj nad mtotocyklisktami motocyklistami, co by nie wyprzedzali na skrzyżowaniu. Żegnaj
~ogólnie stary
2022-07-21 00:50:38
z adresu IP: (188.121.xxx.xxx)
Ocena: -1
No ogólnie to ch..jnia straszna dla dziewczyny i rodziny,ale jak widziała że frajer jej wyjeżdża to powinna hamować mimo że była na pierwszeństwie a nie mrugać długimi(bo na to czas miała).Też jeżdże motocyklem i nie życzę sobie takiej sytuacji pozdrawiam
~AAA
2022-07-20 23:19:26
z adresu IP: (213.5.xxx.xxx)
Ocena: -3
Reakcja nagrywającego tragiczna.
~Rds
2022-07-20 21:34:04
z adresu IP: (79.190.xxx.xxx)
Ocena: 3
Co to za bzdury. Jechała odpowiednim pasem!
~Nvkkvgh
2022-07-20 21:10:51
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: -6
Mam nadzieję że rodzina zmarłej odwdzięczy się tej upośledzonej kur*ie
~Robalini
2022-07-20 21:05:41
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 1
Esa z nia
~Lila
2022-07-20 20:49:01
z adresu IP: (2a00:f41:7010:5172:91d4:x:x:x)
Ocena: -11
Jeśli miała 18 to nie posiadała uprawnień do prowadzenia motoru więc co ona tam robiła na tej drodze na tym motorze???
~To Tylko Ja
2022-07-20 20:38:01
z adresu IP: (77.253.xxx.xxx)
Ocena: 4
Patrząc na to Serce Płacze - nie zmienia to faktu , że najwyższy czas pozwolić doświetlać motory w porze dziennej aby były lepiej widoczne a kierujący pojazdami i motorami w końcu zaczęli współpracować.
~Obiektywny
2022-07-20 20:22:48
z adresu IP: (37.30.xxx.xxx)
Ocena: -4
Tam jest ograniczenie prędkości w związku ze skrzyżowaniem. Wolno widać nie jechała pasem do prawoskrętu prosto...
~Driver
2022-07-20 19:47:50
z adresu IP: (37.30.xxx.xxx)
Ocena: 3
Miałem taką samą sytuację motocyklista wpadł pod mojego busa a pasażer odbił się od szyby oby dwoje zginali widok masakra współczuję tej sytuacji ...ja do tej pory mam lek jak jedzie motocykl
~Tyrion
2022-07-20 19:38:55
z adresu IP: (46.205.xxx.xxx)
Ocena: -2
Ludzie, to nie jest wina osoby kierującej białym SUVem. Motocyklistka jechała pasem do skrętu w prawo, a nie skręciła tylko pojechała prosto. Więc, niestety, sama jest sobie winna.
~Tomek
2022-07-20 17:51:08
z adresu IP: (2a00:f41:82f:27a:a527:x:x:x)
Ocena: -6
A JA SIE ZASTANAWIAM DLACZEGO SAMOCHÓD NAGRYWAJACY TAK DŁUGO SIE ZATRZYMUJE GDY KOBIETA JEST WMONTOWANA JUZ W ZDERZAK
~camel1mk
2022-07-20 17:41:08
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: -3
Niestety, jechała pasem wyłączenia (zjazdowym na stację BP). Sprawdziłem na street view. Kierowca samochodu nie miał powodu się zatrzymywać, skoro motocykl teoretycznie poruszał się na kursie niekolizyjnym - z tego pasa powinien skręcić tuż przed samochodem na stację. Nie wiem, co motocyklistka myślała, mrugając (chyba trzykrotnie) światłami. Zmyliła tym kierowcę suv'a podwójnie. Sądzę, że nie próbowała hamować. Dodatkowy "pech" - to auto nadjeżdżające z naprzeciwka. Sama kolizja z białym suvem może nie była chyba tak silna, auto wypchnęło motocykl spod kierującej.
~Krepice
2022-07-20 17:38:47
z adresu IP: (89.151.xxx.xxx)
Ocena: -2
Znam to skr,yzowanie i kierowca suv- a ,mogl dojechać do białej linii ktora po zawahaniu troche przekroczył ,a motocyklistka wyprowadzała tira po prawej stronie pasem tylko do prawoskretu ,który się kończy na tym skrzyżowaniu i nie ma możliwości kontynuowania jazdy na wprost.przypuszczam żeby nie miganie świateł to kierowca SUV a stal by przed ta linią
~ABMir
2022-07-20 17:31:54
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: -4
Kierowca Audi wjeżdża na zatłoczone skrzyżowanie - z lewej strony widzi pusty pas do skrętu w lewo - pasem od strony Wrocławia jedzie z dozwoloną prędkością ciężarówka - z prawej strony ( od strony Środy Ślaskiej ) robiła się luka i kierowca Audi chciał się włączyć do duchu --- nagłe od strony Wrocławia pasem przeznaczonym do skrętu - wyjeżdża na skrzyżowanie z dużą prędkością motocykl i uderza w przód białego Audi Kierowca nie miał czasu na reakcję Nie miał czasu na wycofanie Nie złamał żadnych przepisów czego nie można powiedzieć o motocyklu
~Lukasz
2022-07-20 17:06:15
z adresu IP: (2a00:f41:382b:84ff:d982:x:x:x)
Ocena: 4
Faktycznie dziewczyna wyprzedziła i auto jej sie nie spodziewało a to dlatego że tam trzeba tak wjeżdżać na gazete to skrzyżowanie jest niebezpieczne bardzo duże natężenie ruchu skręcający zasłaniają jadących na wprost .... moze fotoradar może przebudowa na duże rondo ale coś trzeba z tym skrzyżowanie zrobić
~OMG
2022-07-20 16:48:27
z adresu IP: (80.49.xxx.xxx)
Ocena: 8
Motocyklistka wyprzedzała tira pasem do skrętu w prawo. Wracając na pas do jazdy prosto nie zdążyła, dawała znaki światłami, ale kierowca białego suva mógł pomyśleć, ze go wpuszcza albo pokazuje żeby szybko wyjechał. Suv niewiele przekroczył pas jezdni, ale jednak. Wina suva- zasada ograniczonego zaufania. Motocyklistka gdyby nie popełniła wykroczeń tez by może żyła. Smutne. Sekundy i centymetry zdecydowały o czyimś życiu. Szkoda wszystkich uczestników tego zdarzenia. Trauma na całe życie. Uważajmy …
~Ja1
2022-07-20 16:16:43
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 4
Wiecie jeżdżę tą drogą bardzo często. W godzinach popołudniowych wyjechać na główną z podporządkowanych dróg jest bardzo ciężko. W miesiącu na odcinku Wrocław- Środa Śląska zdarza się przynajmniej kilka stłuczek, wypadków mniej lub bardziej groźnych. Nikogo nie tłumaczę ale wszyscy są tutaj ofiarami : kobieta, kierowca białego auta, kierowca od nagrania ( o ile dobrze pamiętam srebrne auto - wczoraj tamtędy przejeżdżaliśmy). Do końca życia trauma i myśl " co by było gdybym wtedy...." Współczuję wszystkim uczestnikom tego wypadku oraz ich rodzinom bez względu na winę. Pamietajcie, że to też ludzie i każdy z nas mógłby trafić na taką sytuację.
~fachowiec
2022-07-20 15:59:03
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: -6
Przecież to co zrobił kierowca białego SUVa to zwykłe morderstwo w biały dzień. Na filmie wygląda jakby celowo wymusił tuż przed motocyklistą. Powinien siedzieć jak za zabójstwo.
~GRZEŚ
2022-07-20 15:42:25
z adresu IP: (2a01:112f:92c:d600:f492:x:x:x)
Ocena: -4
ANIU DLACZEGO?!
~Wojtass
2022-07-20 15:30:11
z adresu IP: (2a00:f41:1c99:aabd:806f:x:x:x)
Ocena: -3
Za takie wymuszenie pierwszeństwa powinna być karą dożywocia przez tego kogoś zginęła osoba to tak jak by ja zabił. Kto dał ślepemu prawo jazdy
~Kierowca
2022-07-20 15:28:17
z adresu IP: (89.171.xxx.xxx)
Ocena: 4
To proste ALE bardzo trudne skrzyżowanie do przejechania zwłaszcza w godzinach kiedy ludziska pędzą do pracy i z pracy. Czasami zdarza mi się tamtędy jechać. Kiedyś około godziny 08,00 wyjeżdżając z podporządkowanej (tak jak ten biały samochód) ze względu na duży ruch i brak możliwości bezpiecznego skrętu w lewo (na Wrocław) skręciłem w prawo i na najbliższej stacji ORLEN zwróciłem i pojechałem do Wrocławia. UWAŻAM, że już dawno osoby odpowiedzialne za bezpieczeństwo na drogach powinny załatwić tam postawienie sygnalizacji świetlnej. Wioska Lutynia i inne okoliczne miejscowości mocno się rozbudowały i powstało orz powstaje dużo firm więc natężenie ruchu będzie jeszcze większe !!!. Widziałem kiedyś w internecie plan rozbudowy tego skrzyżowania. SUPER rozwiązanie gdzie droga główna (94) miała prowadzić górą (wiadukt) a dołem piękne duże rondo z bezpiecznym rozprowadzeniem dróg we wszystkich kierunkach. ALE to tylko jakieś plany. ILE JESZCZE MA TAM WYDARZYĆ SIE WYPADKÓW, ILE LUDZI MUSI ZODTAĆ KALEKAMI ALBO ZGINĄĆ ZANIM URZEDNIK ZADECYDUJE O BEZPIECZNYCH ZMIANACH ???!!!. Żal młodej dziewczyny i jej rodziny ale popełniła błąd zapewne z braku doświadczenia i dzisiaj rodzina w żałobie a kierowca białego samochodu do końca życia będzie miał młodą osobę na sumieniu.
~Adam071
2022-07-20 15:23:13
z adresu IP: (83.14.xxx.xxx)
Ocena: 4
Wymuszenie pierwszeństwa przez samochód ewidentnie powinni takim prawo jazdy zabierać
~Xxx
2022-07-20 15:20:03
z adresu IP: (83.23.xxx.xxx)
Ocena: 2
Przy powiększeniu obrazu widać jak miga światłami gdy białe auto wjeżdża na jej pas a ona próbuje go ominąć i uderza w niego
~Marik83
2022-07-20 15:06:29
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 3
Mi tu wygląda jakby kierująca motocyklem jechała prawidłowo po swoim pasie, prędkosc mogła być wyższa niż dozwolona, ale moim skromnym zadaniem kierowca w którego uderzyła wymusił pierszeństwo. Ktoś widział podobnie?
~pomiar
2022-07-20 14:24:49
z adresu IP: (45.11.xxx.xxx)
Ocena: 5
Analizujac film i opierajac sie na mapach googla wrak motocykla slizgal sie z predkoscia ok 100km/h. Wniosek jest prosty. Pani musiala jechac grubo ponad 100km/h. Na filmie widac hamowanie, plus wytracenie predkosci przy uderzeniu
~Rider
2022-07-20 14:18:14
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: -18
Radzę obejrzeć film dokładnie i przeanalizować układ jezdni. Ewidentnie wina motocyklistki, wyprzedzanie tira na pasie do skretu w prawo. Prędkość motocykla była o wiele większa niż powinna, ludzie włączcie myślenie bo motocykl to nie czołg błędów i brawury nie wybacza.
~NIKT
2022-07-20 13:35:06
z adresu IP: (178.114.xxx.xxx)
Ocena: -19
Niestety.........w drobiazgi i szczegoly nie bede sie tu "bawil", ale motocyklistka jest tutaj bardziej WINNA.. BRAK wyobrazni........TAK sie nie jezdzi.............
~Kawa1000
2022-07-20 13:27:19
z adresu IP: (2a00:f41:2ced:e794:484a:x:x:x)
Ocena: 25
Zdarzają się kierowcy osobówek, którzy nie widza jednego światła. Cały czas jeżdżąc na moto mysle o tym, ze jestem niewidzialny. Cały czas. A tu osobówka ewidentnie wymusiła na motocyklu i jej kierowca jest sprawcą.
~Jeżdżę tamtędy
2022-07-20 12:27:25
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 5
To, co dzieje się w tym miejscu po godzinie 15:00 to nieporozumienie. Natarcie od wszystkich stron przez ludzi wracających z pracy od strony Środy Ślaskiej, Wago i Wrocławia sprowadza niebezpieczeństwo w tym miejscu. Współczuję ludziom z Wago, którzy jadą w stronę Środy. Przecież bez uprzejmości użytkowników drogi i zachowania podwójnego bezpieczeństwa nie da się stamtąd normalnie wyjechać. Światła!!!!! W tym miejscu powinny być światła.
~Boy
2022-07-20 12:06:48
z adresu IP: (91.231.xxx.xxx)
Ocena: -16
Qurwa co za kretyn za tym autem jechał z kamerą? Zamiast tego by się zatrzymać albo odbić w lewo to qurwa pojechał na wprost na kobietę
~Niko
2022-07-20 11:52:38
z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Ocena: -31
Idiota w samochodzie z kamerą....wymuszenia???prawy pas przeznaczony jest do skrętu w prawo a nie do jazdy na wprost! Kierowca białego auta mógł domniemywać, że motocykl będzie skręcał w prawo. Druga zasada jest taka, że nie wyprzedza się na skrzyżowaniu i w jego obrębie- ewidentna wina denatki. Państwu od LWG proponuję obejrzeć film jeszcze raz i realnie bez emocji ocenić winę- i jeśli nadal uważacie że motocyklista który w momencie zdarzenia popełnia kilka wykroczeń nie jest sprawcą zdarzenia drogowego to proponuję oddać prawo jazdy do najbliższego wydziału komunikacji i nie stwarzać zagrożenia dla siebie i innych uczestników ruchu.
~Zkj
2022-07-20 11:33:52
z adresu IP: (79.185.xxx.xxx)
Ocena: 8
Następny jeb any nie może poczekać do skrętu Qurwa ile jeszcze ludzi zginie zanim zmienią prawo za wymuszenia pieszenstwa też powinni prawko zabierać Szczere kondolencje dla rodziny LWG uważajcie na siebie i na takich dzbanów
~Fakt
2022-07-20 11:14:54
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: -16
1. Pani motocyklistka wyprzedzała ciężarówkę po prawej stronie 2. Prędkość Pani motocyklistki? Dość pobłażania świętym krowom na motocyklu!
~Artur
2022-07-20 11:06:29
z adresu IP: (5.174.xxx.xxx)
Ocena: 17
Idiota w samochodzie z kamerą zamiast odbijać w drugą stronę, to odbił w kierunku lecącej po asfalcie motocyklistki. Co za kretyn z prawem jazdy za kartofle. A ten psychopata w tym białym gównie, powinien dożywotnio stracić prawo jazdy, po uprzedniej odsiadce w wymiarze 25 lat.
~Padarewski
2022-07-20 11:00:17
z adresu IP: (46.148.xxx.xxx)
Ocena: 3
Równo rok temu tez tak samo poleciałem , udało mi się niezłym fartem , boli do teraz jeszcze , współczucia dla rodziny ????
~Driver
2022-07-20 10:30:38
z adresu IP: (46.204.xxx.xxx)
Ocena: 2
Tam jest ograniczenie do 50 km/h zamiast sygnalizacji świetlnej, notoryczne wymuszenia pierwszenstwa oraz mało kto przestrzega tam prędkości 60-70km/h a co dopiero przepisowej, dającej szansę na przeżycie... Przez 6 lat pokonywania trasy, w każdych warunkach i o każdej porze, jeszcze nigdy nie widziałem w tym miejscu żadnego patrolu. Ograniczenie prędkości przy skrzyżowaniu (bardziej że względu na przejście i przystanek po prawej) pojawiło się dopiero niedawno... Wcześniej wyjeżdżający z podporządkowanej jeszcze śmielej wymuszali pierwszeństwo, podobnie, jak to się robi na Kosmonautów, bo po co sygnalizacja, czy patrole policji, skoro można działać dopiero po wypadkach???