Koncert na tarasie, czyli Mapa we Wrocławskim Teatrze Pantomimy

GN | Utworzono: 2022-09-02 12:45
Koncert na tarasie, czyli Mapa we Wrocławskim Teatrze Pantomimy - fot. mat. prasowe
fot. mat. prasowe

Tak o projekcie „Koncerty na tarasie” mówi Agnieszka Charkot - nowa dyrektorka WTP:

Koncerty na tarasie naszej willi będą wprowadzały Was w muzyczne klimaty zbliżających się premier. A jak wiadomo - muzyka w teatrze ruchu jest ważna. Daje nam bodźce, ustawia rytmy i tempo działań, pomaga w prowadzeniu monologu wewnętrznego, może być dla nas pretekstem, może wywracać sensy, zmieniać znaczenia albo je pogłębiać… ufff, możliwości jest wiele. Mim bez muzyki, jest często jak ryba bez wody, ale wiadomo - jest jeszcze cisza! Cisza też jest ważna, może i ważniejsza, ale o niej innym razem :)

10 września Teatr zaprasza na koncert Mapy - eklektycznej fuzji syntetycznej elektroniki rodem z berlińskich scen muzycznych, naturalnych brzmień sekcji instrumentów oraz niecodziennego głosu Magdy, która śpiewa, czasem melorecytuje i rapuje osobiste teksty, ale także improwizuje wokalnie. W listopadzie 2021 roku światło dzienne ujrzał pełnoprawny debiut artystyczny Mapy pt. „Wzywam Cię” - album niebanalny, zakręcony, pełen alternatywnych dźwięków i elektronicznych rozwiązań. Mapę, prócz Magdy Pasierskiej, tworzą utalentowani i wszechstronni kompozytorzy i producenci: Piotr Adamiak i Paweł Rychert.

Mapa wraz z Szymonem Tomczykiem, wrocławskim kompozytorem, będzie autorką muzyki do najnowszej premiery WTP: mickiewiczowskich „Ballad i romansów”. Premiera zaplanowana na 20 października powstaje w konwencji trzyodcinkowego mini serialu teatralnego w reżyserii Zdenki Pszczołowskiej, Piotra Soroki i Błażej Peszka.

Koncert na tarasie - Mapa
10 września, godz. 20:00
Wrocławski Teatr Pantomimy im. Henryka Tomaszewskiego
Aleja Dębowa 16

Niezbędne linki:

www.bilety.pantomima.wroc.pl

www.pantomima.wroc.pl

Więcej o Mapie: https://linktr.ee/mapa.music

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.