Prezydent Wałbrzycha zapowiada drastyczne oszczędności energii od 1 października

Barbara Szeligowska, JD | Utworzono: 2022-09-10 10:37 | Zmodyfikowano: 2022-09-10 10:39
A|A|A

fot. Facebook / Roman Szełemej

- Zamykamy na czas remontu basen w zespole szkół nr 4 - mówi prezydent Wałbrzycha, Roman Szełemej

Nie jest planowane wyłączanie oświetlenia ulicznego, może być zmniejszone jego natężenie - dodaje prezydent.

Zamek Książ w Wałbrzychu też oszczędza. Przeczytasz o tym tutaj.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~gosc
2022-09-16 21:42:48
z adresu IP: (79.185.xxx.xxx)
Ocena: 3
gosciu zdejmij ten niebiesko-zolty znaczek, tu jest Polska
~Ana 27
2022-09-14 13:54:51
z adresu IP: (2a02:a318:4044:d480:44bb:x:x:x)
Ocena: 0
Mam nadzieję tylko że nie pozamyka szkół w ramach oszczędności bo już takie słuchy chodzą ....????
~Rowni i rowniejsi
2022-09-11 08:24:46
z adresu IP: (185.186.xxx.xxx)
Ocena: 2
New Green Deal czyli pomysły lewactwa z UE. Transport węgla z Azji jest lepszy dla środowiska niż wydobycie węgla w Europie? Na miejscu? Albo zamykanie kopalń w Polsce, gdyż kopalnie niszczą środowisko, ale tylko polskie kopalnie. Niemieckie można otwierać. Auta spalinowe trują środowisko więc UE zabroni ludziom korzystania z nich. Ale samolotami europosłostwo lata, jak wściekłe. Lamborghini i Porsche choć spalinowe będą mogły jeździć i truć.
~Andrzej 64
2022-09-10 21:30:58
z adresu IP: (2a00:f41:7015:bcc0:0:x:x:x)
Ocena: 6
J.... Unię europejska i platformę
~Polak
2022-09-10 19:14:47
z adresu IP: (83.27.xxx.xxx)
Ocena: -1
Za tą sytuację możemy podziękować tym faszystom i bolszewikom z UE, którzy realizują politykę Putina bez pytania społeczeństw, czy sobie tego życzą!!! Tych wariatów, zboczeńców i łapówkarzy z UE trzeba w.....ć na śmietnik. W końcu do rządzenia muszą dojść normalni ludzie!!!
~Jan
2022-09-10 18:28:48
z adresu IP: (37.30.xxx.xxx)
Ocena: 10
Drogi PiSie dziękuję za inflację i drożyzne w sklepach i brak węgla na zimę oraz drogi prąd i gaz. Jest super. Wdzięczny jestem Jarkowi zawsze dziewicy.
~turysta
2022-09-10 16:44:52
z adresu IP: (77.115.xxx.xxx)
Ocena: 3
Nie bedzie widac wszechobecnego syfu . Dobry pomysł, wyłączyć cale oświetlenie.
~mala
2022-09-10 16:06:00
z adresu IP: (83.4.xxx.xxx)
Ocena: -1
Ukazał się obraz nadchodzącej zimy i trzeba przyznać, że jest on zaskakujący. Jeśli prognozy się potwierdzą, to możemy przynajmniej częściowo odetchnąć z ulgą, ponieważ zima nie zapowiada się jako ciepła, lecz... bardzo ciepła. Prognoza na grudzień, styczeń i luty 2022/23 według modelu CFSv2. Kolor pomarańczowy i czerwony oznacza średnią temperaturę od 0,5 do 2 stopni powyżej normy wieloletniej. uż grudzień przyniesie średnie temperatury powyżej normy wieloletniej. Jednak zdecydowanie największe anomalie spodziewane są w styczniu i lutym, czyli w zwykle najzimniejszych miesiącach na tle całego roku. Średnia temperatura powietrza w styczniu miałaby być nawet od 1 do 2 stopni wyższa od normy wieloletniej, co oznacza bardzo łagodne temperatury, niewiele mroźnych okresów oraz częściej deszcz i deszcz ze śniegiem aniżeli śnieg. Tak ma być nie tylko w Polsce, ale w całej Europie, również w Ukrainie. Przy takiej aurze do pieców będziemy mogli dorzucać mniej i rzadziej, a przez to zaoszczędzić. To byłby najlepszy z możliwych scenariuszy. W ostatnich tygodniach prognozy sezonowe nie uległy większym zmianom. Trzymajmy kciuki, aby było tak w dalszym ciągu.
~Andrzej 64
2022-09-10 15:52:31
z adresu IP: (2a00:f41:706e:a96f:0:x:x:x)
Ocena: -4
Peowcy którzy rządzą Wrocław, Wałbrzych, Kłodzko itp ja zwykle maja problem a to zwykłe partactwo w rządzeniu
~Andrzej 64
2022-09-10 15:42:53
z adresu IP: (2a00:f41:706e:a96f:0:x:x:x)
Ocena: -4
Widać kto jest prowadzący peowska m..... i już blokuję komentarze
~bolek
2022-09-10 14:10:08
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 7
Kiedyś nie było, telewizji,światła, komputerów i ludzie przy, swieczkach żyli i przeżyli A teraz bez mediów, to już amargedon jest...
~P4F
2022-09-10 14:04:55
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 6
W ratuszu też proponuję wyłączyć komputery i wziąść się, za ręczną pracę I nie świecić w dzień światłem Jak urzedasow ciemno ,to świeczki palić
~Boss
2022-09-10 13:52:48
z adresu IP: (2a00:f41:7084:1ba4:6a29:x:x:x)
Ocena: -4
Oszczędności to efekt skutków agresji rosyjskiej na Ukrainę. Wieloletnia polityka Merkel i Tuska wobec Rosji dramatycznie zbankrutowała, naraziła Polaków i całą Europę na bezprecedensowe niebezpieczeństwo.
~Zzzzz
2022-09-10 12:08:57
z adresu IP: (95.199.xxx.xxx)
Ocena: 0
Za rozebranie pomnika POLEGLYCH zolnierzy Armii Czerwonej PLUJE z OBRZYDZENIEM na Romana Szelemieja! Jerzy Marciniak
~alto
2022-09-10 11:37:27
z adresu IP: (46.204.xxx.xxx)
Ocena: 9
I to wszystko zawdzięczamy PiS-owi :)