Agnieszka Soin: Jacek Sutryk jest oderwany od rzeczywistości

Dariusz Wieczorkowski, GN | Utworzono: 2022-09-21 09:37 | Zmodyfikowano: 2022-09-21 09:42
A|A|A

fot. mat. prasowe (fot. Facebook)

Agnieszka Soin mówiła, że nie boi się wyzwań i na pewno będzie rozbudowywać struktury:

Pytaliśmy obecną szefową wrocławskich struktur PiS, czy będzie korzystała z porad poprzedniczki na tym stanowisku, czyli Mirosławy Stachowiak-Różeckiej:

Agnieszka Soin nie chciała na razie wskazywać kto będzie walczył o parlament z wrocławskich list i kto ewentualnie stanie w szranki z Jackiem Sutrykiem w wyścigu o prezydenturę we Wrocławiu:

Posłanka PiS mówi, że Jacek Sutryk nie wywiązał się ze swoich obietnic i jest "oderwany od rzeczywistości":

Agnieszka Soin wskazuje też, że obecny prezydent Wrocławia nie potrafi dobrze zarządzać budżetem:

Szefowa wrocławskich struktur Prawa i Sprawiedliwości wskazuje, gdzie we Wrocławiu można szukać oszczędności:

Posłuchaj całej rozmowy:

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Dawid
2022-09-28 11:40:58
z adresu IP: (193.43.xxx.xxx)
Ocena: 0
Z całym szacunkiem do Pani Poseł, ale o czym Pani opowiada? Zapraszam na dłuższy weekend na zapoznanie się z realnymi problemami Mieszkańców. Nie wie Pani o czym Pani mówi.
~Hanna
2022-09-23 13:12:00
z adresu IP: (2a00:f41:7029:17f4:0:x:x:x)
Ocena: 0
Niestety ta pani w porównaniu np. z Panem Andrzejem Kilijankiem wypada blado. Było dużym błędem kierownictwa PiS, że we Wrocławiu obsadzili posłankę, która nie zna lokalnych spraw i układów i słabo się odnajduje w takiej polityce.
~T.Ark
2022-09-23 13:05:39
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: -8
Sutryk liczy pewnie, na dyplom od Berlina Za zasługi dla Niemiec Chce być, następnym Tuskiem z dyplomem!!! Jak tak bardzo lubi Niemcy ,to niech się przeniesie do Berlina Tam potrzebują, lojalnych pracowników...
~Fred
2022-09-22 21:48:43
z adresu IP: (2003:ee:bf09:5500:b98f:x:x:x)
Ocena: 11
Pani Agnieszka twardo stapa po ziemi, otrzymuje dochody z wielu rad nadzorczych to stac ja na opal, wode, smieci, podatki i krytyke innych, ktorzy nie sa tak blisko koryta
~Boss
2022-09-21 22:48:04
z adresu IP: (178.43.xxx.xxx)
Ocena: -10
Sutryk obraża ludzi w internecie, pogrążył się w celebrytyzm, przeprasza ambasadora Niemiec za żądanie reparacji (nie rozumie polskiej racji stanu i w nią uderza). Kompromituje Wrocław. Poseł PiS A. Soin ma rację, ten człowiek jest oderwany od rzeczywistości.
~Hit
2022-09-21 17:59:04
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 1
Dziura przy stadionie yyyyy… opiekun mopsu ….
~towarzysz Putin
2022-09-21 16:51:02
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: -10
Bo Sutryk jest specem, od pseudo promocji siebie, w Internecie I nie ma czasu ,na rządzenie Wrocławiem Tak jak Trzaskowski Warszawą Obydwoje tylko potrafią, uderzać w Pis i że kasy im ,z podatków mało... To tacy ,niekompetentni "Klauni "...
~fil
2022-09-21 15:53:54
z adresu IP: (163.116.xxx.xxx)
Ocena: 7
pisowcy i sutryk siebie warci
~fachowiec
2022-09-21 14:46:51
z adresu IP: (2a01:112f:c0b:bb00:4d6f:x:x:x)
Ocena: 18
Aha, a Jaro polskezbaw to jest mocno osadzony w rzeczywistości ;) A jak dobrze potrafią zarządzać budżetem, hoho, największy dług w historii kraju.
~karzeł żoliborski
2022-09-21 11:14:56
z adresu IP: (45.67.xxx.xxx)
Ocena: 23
Członkini zorganizowanej grupy przestępczej pis komentuje i próbuje coś mówić o spełnianiu obietnic i o zarządzaniu budżetem.. Przedstawicielka pisu, który od początku swojej kadencji zwiększył dług publiczny o PÓŁ BILIONA złotych! A co pani Soin powie na to, że jej koledzy i koleżanki z lokalnych struktur klubu pis okradali bezdomnych i najbiedniejszych wykorzystując do tego PCK? Pani Anna Z. dalej nie poniosła żadnych konsekwencji. Wg. najnowszych doniesień medialnych Jarosław Kaczyński wznawia objazd Polski. Hurrra! Jarosławie, jeździj i pociskaj ludziom brednie jak najwięcej! Ciekawe jakie będą reakcje obywateli :)) pis GAME OVER
~Polak
2022-09-21 10:44:43
z adresu IP: (83.27.xxx.xxx)
Ocena: -2
Absolutna prawda! $utryk nie tylko jest oderwany od rzeczywistości, ale nie działa w interesie mieszkańców Wrocławia! Co gorsze gardzi ludźmi! Takie osobniki nie mogą pełnić tak wysokich funkcji jak prezydent miasta!
~loloł
2022-09-21 10:41:27
z adresu IP: (78.9.xxx.xxx)
Ocena: 2
Brawa dla Liderów Opinii. Dawajcie więcej takich mądrali.