Upadł projekt rezolucji radnego PiS Andrzeja Kilijanka ws. większej transparentności w zarządzaniu miastem

Joanna Jaros, mk | Utworzono: 2022-11-24 16:28 | Zmodyfikowano: 2022-11-24 16:31
A|A|A

fot. archiwum RW

Klub prezydenta Jacka Sutryka uchwały nie poparł.

- Ja nigdy nie miałem problemu z uzyskaniem interesujących mnie informacji - mówi Radny Paweł Karpiński:

- Chciałem między innymi utworzenia rejestru przepływów pieniędzy między gminą a jej spółkami - mówi radny Kiljanek:

- Popieramy przejrzystość, ale nie projekt PiS-u -  tłumaczy radna Jolanta Niezgodzka:

Radni z klubu prezydenta Jacka Sutryka twierdzą natomiast, że wszystkie informacje można sprawdzić w biuletynie informacji publicznej albo o nie wystąpić.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~pan Wojtek
2022-11-25 09:05:19
z adresu IP: (157.25.xxx.xxx)
Ocena: -6
Członek PiS-u apeluje o większą transparentność przepływu pieniędzy! Hahahahaha :)))))))))))!!! Haahahaha! Dobre dobre :))
~Akuku
2022-11-25 06:59:09
z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Ocena: 9
Szkoda.
~Boss
2022-11-24 23:49:55
z adresu IP: (2a00:f41:70af:9fc2:87b3:x:x:x)
Ocena: 16
Grupa trzymająca władzę we Wrocławiu broni się, nie chce transparentności. Trzeba wyciągnąć wnioski przy urnach wyborczych.
~fachowiec
2022-11-24 19:44:21
z adresu IP: (2a01:112f:c0b:bb00:d4c1:x:x:x)
Ocena: -19
I słusznie, kiljanka nikt normalny nie traktuje poważnie. Niech się lepiej zajmie rejestrem spółek Skarbu Państwa, to dopiero będzie ciekawa lektura ;)
~Przedstawiciel
2022-11-24 18:59:48
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: -23
Pan Kil. to przecież przedstawiciel partii zjednoczonej która wymieniła największa ilość prezesów we wszystkich możliwych spółkach z udziałem skarbu państwa i to wielokrotnie . Później Ci którzy awansowali wpłacali „dobrowolnie” na swoich bonzow. Przypadkowo ? I taki koleś mówi coś o przejrzystości ? Chyba szkła w butelce …po moczu
~wrocławianin
2022-11-24 17:28:17
z adresu IP: (37.8.xxx.xxx)
Ocena: 1
Radni z klubu prezydenta Jacka Sutryka twierdzą ... Ja im w to po prostu nie wierzę!
~Fan
2022-11-24 17:11:41
z adresu IP: (91.90.xxx.xxx)
Ocena: 20
W tej radzie i przy tym prezydencie - przejrzystość...