Wielkie przygotowania do koncertu poświęconego pamięci Moniki Jaworskiej [FOTO]

Martyna Czerwińska, BM | Utworzono: 2023-01-07 16:37 | Zmodyfikowano: 2023-01-07 16:44
Wielkie przygotowania do koncertu poświęconego pamięci Moniki Jaworskiej [FOTO] - Fot: Radosław Bugajski
Fot: Radosław Bugajski

Jej ogromnym, ale niespełnionym marzeniem był właśnie koncert ukochanego Elvisa w lokalnym wydaniu. Za mikrofon chwycą m.in Justyna Szafran i Konrad Imiela z Teatru Capitol oraz Alicja Janosz. Od sobotniego poranka trwają próby i już teraz pojawiają się wielkie emocje. Justyna Szafran, która wykona piosenkę "I can't help falling in love" nie kryje wzruszenia:

Monika Jaworska miała dwie miłości - radio i Elvisa Presleya. Konrad Imiela z Teataru Capitol wykona klasyk - "Love me Tender":

- Monika przez lata budziła słuchaczy w swojej porannej audycji. Uwielbiała Elvisa Presleya i marzyła o takim koncercie, dlatego decyzja o tym jak ma wyglądać pierwsza rocznica jej pożegnania była bardzo prosta - mówi Paweł Gołębski. Pogrzeb Moniki Jaworskiej odbył się 8 stycznia - w dzień urodzin Elvisa Presleya. Justyna Szafran, zaśpiewa "I can't help falling in love", już odlicza godziny:

Zainteresowanie koncertami było tak wielkie, że postanowiliśmy zorganizować dwa - o 17:oo i 20:00. Transmisja z drugiego, na żywo jutro w Radiu Ram.

Posłuchaj relacji z prób:

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.