Zmarł Adam Barański

GN | Utworzono: 2023-01-26 15:22 | Zmodyfikowano: 2023-01-26 15:23
Dodaj do Wykop.pl
Zmarł Adam Barański - fot. RW
fot. RW

TAK GO ZAPAMIĘTAMY:

Adam Barański był związany z Radiem Wrocław przez wiele lat. Słynął z ogromnego poczucia humoru i...śpiewu. Nucił pod nosem podczas pracy, zdarzało mu się to także na antenie.

- Kolorowy ptak, zawsze energiczny i uśmiechnięty. Nawet wczesnym porankiem, gdy wszyscy jeszcze się snuli, marząc o kubku kawy, potrafił rozruszać towarzystwo i wprowadzić je w dobry nastrój - wspomina Martyna Czerwińska.  - Adam był estetą. Imponowało nam, jak dbał o swój wygląd i tężyznę fizyczną - mówi Joanna Łukaszewska.

- Do redakcji często zabierał ze sobą...kwiaty, które stawiał na biurku, by przyjemniej się nam się pracowało. Potrafił też uważnie słuchać. Żartowaliśmy czasem, że jest jak przyjaciółka, której można się wypłakać w rękaw - dodaje Justyna Kościelna. 

Adam przygotowywał wiadomości dla Radia Wrocław i Radia RAM. Wcześniej był związany m.in. z Radiem Opole, TVP3 Opole i Gazetą Wyborczą. Zmarł 24 stycznia. Miał 44 lata. Pogrzeb odbędzie się na cmentarzu komunalnym w Brzegu 30 stycznia o godzinie 12.

Reklama