Projekt Strategii Rozwoju Miasta Świdnicy 2030 jest już gotowy. Teraz czas na jego konsultacje

Bartosz Szarafin, JD | Utworzono: 2023-04-17 08:37 | Zmodyfikowano: 2023-04-17 08:38
Projekt Strategii Rozwoju Miasta Świdnicy 2030 jest już gotowy. Teraz czas na jego konsultacje - fot. Wikipedia / CC BY-SA 4.0
fot. Wikipedia / CC BY-SA 4.0

Urzędnicy liczą, że dzięki konsultacjom będą mieli pewność, że niczego nie przeoczono. W przyszłym tygodniu zaplanowano też otwarte spotkanie konsultacyjne. Chętni do rozmowy spotkają się w środę 26 kwietnia, o godzinie 16.00 w Centrum Organizacji Pozarządowych.

- Po blisko roku przygotowań powstał dokument, który teraz jest konsultowany - mówi Magdalena Dzwonkowska - rzeczniczka UM w Świdnicy:

- Aby wyrazić swoje zdanie, można m.in. złożyć formularz w siedzibie urzędu, wysłać pocztą tradycyjną lub wypełnić elektronicznie. Mieszkańcy mają jeszcze kilka tygodni - dodaje Dzwonkowska:

Konsultacje trwają do 13 maja.

Uwagi do dokumentu można zgłaszać za pośrednictwem dedykowanego formularza. Dokumenty w wersji elektronicznej dostępne są w Biuletynie Informacji Publicznej w zakładce dokumenty – Zarządzenia Prezydenta Miasta, jak również na stronie um.swidnica.pl w aktualnościach i zakładce moje miasto, dokumenty strategiczne.


Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.