Zamek Książ zaprasza na wspólne lato

Bartosz Szarafin, BM | Utworzono: 2023-06-25 08:04 | Zmodyfikowano: 2023-06-25 08:05
Zamek Książ zaprasza na wspólne lato - Fot: Bartosz Szarafin
Fot: Bartosz Szarafin

Harmonogram przygotowany przez wałbrzyską atrakcję może wypełnić każdą wolną chwilę. Począwszy od niedzielnego śniadania na trawie, po wydarzenia artystyczne, pokazy, koncerty czy nocne zwiedzanie zarówno w Zamku jak i Palmiarni - i to przez całe wakacje. - Tego lata powrócą m.in. koncerty na dziedzińcu - mówi Kamila Świerczyńska z Zamku Książ:

- Tutaj na dziedzińcu honorowym będzie koncert książęcej orkiestry salonowej w dużym składzie. Będzie to muzyka filmowa, muzyka przyszłości. Dodatkowo atrakcją będzie mapping, czyli cała ściana budynku zamku od frontu będzie prezentowała mapping. Będzie dużo efektów świetlnych, dźwiękowych. Jest to wydarzenie bezpłatne.

- Nie zabraknie też czegoś dla miłośników koni - dodaje Anna Żabska, prezes Zamku Książ:

- To międzynarodowe zawody w powożeniu, połączone ze śniadaniem na trawie. Rzadko mamy okazję oglądać powozy, piękne konie. Naprawdę widowiskowe wydarzenie. Będą też kolacje degustacyjne, a w sierpniu letni festiwal tajemnic. W tym roku zupełnie coś nowego. Przeniesiemy się w przyszłość, sztuczna inteligencja zawładnie zamkiem.

Wiele z zaplanowanych wydarzeń będzie bezpłatnych. Na niektóre będą obowiązywać wejściówki. Pełny harmonogram można znaleźć na stronach Zamku Książ.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.