Nowość z serii LEGO® DC - odkryj jaskinie Batmana™

Radio Wrocław | Utworzono: 2023-08-19 11:40 | Zmodyfikowano: 2023-08-19 11:40
Dodaj do Wykop.pl
Nowość z serii LEGO® DC - odkryj jaskinie Batmana™ - Materiał Sponsora
Materiał Sponsora


Jak wygląda zestaw Jaskinia Batmana™?

Jaskinia Batmana™ w ramce to zestaw, dzięki któremu dorośli fani będą mogli odtworzyć kultową tytułową jaskinię z produkcji "Powrót Batmana™". Film miał swoją premierę w 1992 roku, dlatego te klocki mogą mieć szczególną wartość sentymentalną dla starszych fanów klocków LEGO®. Zestaw składa się aż z 3981 elementów. Razem tworzą one wyjątkowo zaskakujący model, który przyciąga wzrok. Nie brakuje ruchomych elementów, którymi można sterować od tyłu, m.in. obracanego fotela czy zmieniającego się ekranu komputera. Model posiada także zamykany i otwierany magazyn narzędzi oraz oświetlony skarbiec ze strojem Batmana™. Brzmi zaskakująco? To jednak wciąż nie wszystko, ponieważ w zestawie Jaskinia Batmana™ od LEGO® znajduje się aż siedem minifigurek! Są to Max Shreck, Pingwin™, Kobieta-Kot™, dwie wersje Batmana, Alfred Pennyworth™ i Bruce Wayne™. Można ułożyć je w wyznaczonych miejscach lub też przekładać i bawić się nimi przez długie godziny. Nie będzie więc przesadą stwierdzenie, że podczas tworzenia tego zestawu zadbano o każdy szczegół. Wnikliwe oko fana z pewnością dopatrzy się wielu nieoczywistych nawiązań do tej klasycznej produkcji. Całość została umieszczona w prostokątnej ramce, która świetnie wygląda na półce w pokoju. 


Jaskinia Batmana™ - pierwszy taki model w historii

Jaskinia Batmana™ jest wyjątkowa nie tylko ze względu na swoje nawiązanie do kultowego filmu czy wielkość. To przede wszystkim pierwszy taki model w historii w ramce, który zawiera ruchome elementy. Dzięki połączeniu dynamicznej akcji oraz scenki rodzajowej w jednym, powstała niezwykła konstrukcja, która wprost zapiera dech w piersiach. Po złożeniu wszystkich klocków pojawia się nie tylko satysfakcja. Fani klocków i Batmana™ otrzymują także możliwość:

  • zmiany ekranu batkomputera, dzięki czemu można sprawdzić, czy nie dzieje się coś złego;
  • przesuwania drzwi, za którymi kryją się akcesoria i gadżety Batmana™;
  • oświetlania skarbca ze strojem Batmana™, co jest możliwe dzięki świecącemu klockowi,
  • zaglądania do garażu, w którym znajduje się Batman™.

Z pewnością nie jest to więc kolejny zwykły model z uniwersum LEGO® DC, jednak pomimo tego doskonale uzupełni on poprzednie zestawy.


Zalety zestawu Jaskinia Batmana™

Stawiając na zestaw z serii LEGO® Batman™, można liczyć na moc dobrej zabawy. Niespełna 4000 klocków przekłada się na co najmniej kilkanaście godzin składania, nie mówiąc już o dodatkowym czasie spędzonym na zabawie. I to tylko wtedy, kiedy budową zajmą się co najmniej dwie osoby, ponieważ układanie ich w pojedynkę prawdopodobnie zajmie znacznie więcej czasu. Z pewnością będzie to czysta przyjemność. Pomimo ogromu elementów, fan klocków LEGO® bez problemu stworzy model. Wszystko dzięki cyfrowej instrukcji w LEGO® Builder, dzięki której można obracać model w 3D, zapisywać dotychczasową pracę oraz śledzić swoje postępy. Na uwagę z pewnością zasługuje także jakość tego zestawu, który pomimo tego, że jest bardzo rozbudowany, w niczym nie ustępuje wcześniejszym produkcjom. Tym razem również zadbano o najwyższe branżowe standardy oraz procedury bezpieczeństwa. Dzięki temu fani Batmana™ mogą oddać się rozrywce bez obawy o to, że dobrą zabawę popsują niepasujące do siebie klocki.


Jaskinia Batmana™ - dla kogo?

Zestaw LEGO® Jaskinia Batmana™ jest przeznaczony dla wszystkich pełnoletnich miłośników uniwersum oraz klocków. Niezależnie od tego, czy dopiero ukończyłeś(-aś) 18 lat, czy wychowywałeś się na filmach o Batmanie™, czy też chcesz złożyć nowy model z wnuczkiem, nie będziesz zawiedzony(-a)! Zestaw został tak zaprojektowany, aby zapewnić ogrom rozrywki każdemu. Doskonale nada się także na prezent. Możesz podarować go bliskiej Ci osobie na urodziny, święta lub na inną okazję. A może po prostu chcesz go kupić komuś bez powodu? To również fantastyczny pomysł, który nie tylko wywoła uśmiech na twarzy obdarowanego(-ej), ale być może także zbliży Was do siebie dzięki wspólnej rozrywce.


Wymiary modelu Jaskinia Batmana™

Zestaw LEGO® Jaskinia Batmana™ robi wrażenie także ze względu na swoje wymiary. To pokaźnej wielkości model, który po złożeniu ma 51 centymetrów szerokości, 29 centymetrów wysokości oraz 14 centymetrów głębokości. To oznacza, że już teraz warto przygotować dla niego godne miejsce w pokoju, ponieważ z pewnością nie zmieści się byle gdzie. Będzie doskonale wyglądał na półce solo. Możesz także śmiało umieścić go w gablocie w towarzystwie innych zestawów z uniwersum LEGO® DC.

Z zestawem LEGO® Jaskinia Batmana™ nikt nie będzie się nudzić - ani Ty, ani osoba, którą postanowisz obdarować. To gwarancja doskonałej zabawy, a także niesamowitej satysfakcji z ułożenia tak dużej ilości klocków. Niezależnie od wieku, pozwól sobie na odrobinę odskoczni od rzeczywistości i ułóż pierwszy taki zestaw z serii LEGO® DC!

Reklama