PiS prezentuje swoich kandydatów w Jeleniej Górze

Jakub Thauer, MC | Utworzono: 2023-09-04 16:59 | Zmodyfikowano: 2023-09-04 17:02
PiS prezentuje swoich kandydatów w Jeleniej Górze  - fot. Jakub Thauer
fot. Jakub Thauer

Listę do sejmu otwierają kolejno Elżbieta Witek, Marzena Machałek, Szymon Pogoda oraz Stanisław Żuk. Zamykają Sebastian Fijałkowski i Przemysław Bożek. 

-Trzy okręgi są zarejestrowane i nasi kandydaci mogą ruszyć do pracy, by przekonywać naszych wyborców do tego, żeby zagłosowali na Prawo i Sprawiedliwość,  mówi marszałek Elżbieta Witek.

Marszałek Witek, przy okazji zaprezentowała też pierwszy z punktów kampanii wyborczej – mowa o programie „Przyjazne osiedle”

-Będziemy dofinansowywać w znaczącym stopniu takie inwestycje, które mają pomóc mieszkańcom naszych miast, mieszkających w blokach z wielkiej płyty, żeby żyło im się wygodnie, dobrze i bezpiecznie. Oprócz termomodernizacji chcielibyśmy, żeby te bloki były energooszczędne stąd będzie dopłata do fotowoltaiki. -Będą środki na powstawanie parkingów, na budowę, przebudowę wind. To jest olbrzymi program, bo kilka milionów Polaków mieszka w tych blokowiskach, dodaje senator PiS Krzysztof Mróz.

Kandydatami na senatorów będą obecni reprezentanci w tej izbie: w okręgu jeleniogórskim Krzysztof Mróz, a w bolesławiecko-zgorzeleckim Rafał Ślusarz.

Reklama