Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus - spektakl teatralny UWAGA SPEKTAKL PRZENIESIONY

Anna Skupień, BT | Utworzono: 2023-09-06 12:37 | Zmodyfikowano: 2023-10-04 12:46
Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus - spektakl teatralny UWAGA SPEKTAKL PRZENIESIONY - fot. mat.prasowe
fot. mat.prasowe

UWAGA SPEKTAKL ZOSTAŁ PRZENIESIONY NA 21.11.2023 godz. 19.00!

Zakupione bilety zachowują ważność.

Podobno mężczyźni są z Marsa, a kobiety z Wenus. To fakt, że w postrzeganiu świata, okazywaniu emocji, rozwiązywaniu problemów, czy oczekiwań wobec partnera, dzielą nas mile świetlne. Co zrobić, żeby jakoś ten dystans zmniejszyć i wspólnie- na planecie Ziemia- stworzyć szczęśliwy, harmonijny związek? Wydaje się to nierealne, a jednak!

Na wszystko jest sposób, a najlepszą „instrukcje obsługi" kosmitek i kosmitów zawarł przed laty w swoim światowym bestsellerze John Gray. Kto z Nas nie miał tego poradnika przy łóżku, studiując wnikliwie poszczególne rozdziały, śmiejąc się do łez i na każdej stronie odnajdując fragmenty żywcem wyjęte z własnej codzienności.

Dziś na scenie z tym wymagającym tematem zmierzy się sam Piotr Gąsowski. „Mężczyźni są z Marsa, Kobiety z Wenus" w reżyserii Jakuba Przebindowskiego, to multimedialne show pełne pikantnego humoru, zabawnych anegdot i interakcji z publicznością, w którym oprócz Piotra Gąsowskiego, obchodzącego w tym roku jubileusz 35-lecia pracy artystycznej, na ekranie zobaczycie całą plejadę polskich gwiazd.

To będzie kosmiczne przeżycie dla każdego widza! Marsjanie i Wenusjanki- czekamy na Was, dajcie się porwać w przezabawną podróż po galaktyce damsko męskich relacji!

Producent spektaklu Agencja Artystyczna Palma

Prapremiera grudzień 2019r. Teatr Kamienica w Warszawie

Bilety:

KupBilecik

Biletyna

eBilet

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.