Chrobry nadal bez zwycięstwa w Lidze Europejskiej

BT, PAP | Utworzono: 2023-11-14 20:53 | Zmodyfikowano: 2023-11-14 20:54
Chrobry nadal bez zwycięstwa w Lidze Europejskiej - fot. chrobryhandball.pl
fot. chrobryhandball.pl

Początek meczu był obiecujący w wykonaniu Chrobrego, który prowadził 1:0 i 2:1. Później nie było już jednak tak dobrze. Od trzeciej minuty rozpoczął się festiwal nieskuteczności głogowian, którzy wypracowywali sobie czyste pozycje rzutowe, ale albo trafiali w bramkarza rywali, albo pudłowali. Niemoc przełamał dopiero Oleksandr Tilte skutecznie wykonując rzut karny, ale wówczas było już 7:3 dla gospodarzy.

W kolejnych minutach Constanta kontrolowała wydarzenia na boisku, ale Chrobry potrafił się odgryzać i do przerwy przegrywał siedmioma golami.

Katastrofa nastąpiła na początku drugiej połowy, kiedy czwarty zespół polskiej ekstraklasy poprzedniego sezonu przez dziesięć minut nie potrafił zdobyć gola. Ten okres gospodarze wygrali 5:0, odskoczyli na 20:8 i emocje się skończyły.

Chrobry przegrał w Rumunii 18:29 i z zerowym dorobkiem punktowym zajmuje ostatnie miejsce w gr. H. W drugim meczu tej grupy Tatabanya KC wygrała 31:29 ze Sportingiem Lizbona.

CSM Constanta - KGHM Chrobry Głogów 29:18 (15:8)

Chrobry Głogów: Rafał Stachera, Anton Derewiankin – Wojciech Styrcz 3, Jędrzej Zieniewicz 3, Kacper Grabowski 2, Filip Wrona 2, Jakub Orpik 2, Wojciech Dadej 1, Tomasz Kosznik 1, Bartosz Skiba 1, Oleksandr Tilte 1, Rafał Jamioł 1, Wojciech Hajnos 1, Paweł Paterek 0, Wojciech Matuszak 0.

Najwięcej bramek dla Constanty: Zoran Nikolic 5, Andrei Dragan 3, Valentino Ravnic 3, Gabriel Ilie 3.

Element Serwisów Informacyjnych PAP
Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.