Anna Szczypczyńska Glass Hills

Beata Makowska, #RADIO WROCŁAW | Utworzono: 2024-03-27 18:00
Anna Szczypczyńska Glass Hills - fot: materiały prasowe
fot: materiały prasowe

No, prawie wszystko! Mila nie znosi nowoczesnych apartamentowców, które nijak się mają do sudeckiej architektury, a jednak rosną w Szklarskiej Porębie niczym grzyby po deszczu.

Alex to rodowity warszawiak. Lubi migdałowe croissanty, francuskie wino, treningi w domowej siłowni oraz pracę w firmie deweloperskiej ojca.
Pracę, która spędza mu sen z powiek. I to dosłownie.
Kiedy Alex dostaje szansę, by samodzielnie poprowadzić duży projekt w Szklarskiej Porębie, nie może powiedzieć nie! Rusza więc w Karkonosze, by wybadać nastroje panujące wśród lokalnej społeczności.
Wtedy na jego drodze staje Mila, która ani trochę nie przypomina dziewczyn, jakie Alex do tej pory znał…

I chyba to fascynuje go w niej najbardziej. Ale Mila nie znosi tego „Buca z Warszawy” tak samo jak apartamentowców, które Alex właśnie zaczyna budować… 

336 stron
135x205 mm, oprawa miękka ze skrzydełkami
ISBN 978-83-67996-48-8
Cena 44,90 zł
Premiera: 10.04.2024 

Anna Szczypczyńska – autorka powieści obyczajowych. Jej debiut literacki Dzisiaj śpisz ze mną został zekranizowany przez Netflix. Przez lata pracowała jako dziennikarka. Pisała między innymi dla Wirtualnej Polski, Onetu, National Geographic Polska.

Kilka lat temu porzuciła etat i życie w wielkim mieście (pochodzi z Warszawy) i przeprowadziła się z rodziną do Szklarskiej Poręby, gdzie w ciszy i spokoju może robić to, co kocha najbardziej: pisać, pisać i jeszcze raz pisać. Założyła tam również lokalny Klub Książki „Przykrywka”, w ramach którego omawia z członkiniami literackie perełki. Wszystko w towarzystwie domowych wypieków i nalewek. Lubi aktywny wypoczynek: zimą biegówki, a przez pozostałą część roku leśne spacery i przebieżki z psem Krakersem. Prywatnie szczęśliwa „wieczna narzeczona” i mama.

Literatura to jej ogromna pasja. Odkąd pamięta, kieszonkowe zostawiała w księgarni lub w papierniczym.

 

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.