Sztuka w RWK #14/2023: OP ENHEIM, Galeria Geppart, SIC! BWA Wrocław

Maciek Przestalski | Utworzono: 2024-04-02 21:35 | Zmodyfikowano: 2024-04-02 21:44
Sztuka w RWK #14/2023: OP ENHEIM, Galeria Geppart, SIC! BWA Wrocław - Fot. RWK
Fot. RWK


5 kwietnia o 18:30 OP ENHEIM zaprasza na wydarzenie towarzyszące wystawie "Nie czas żałować róż, gdy płoną lasy" - ekspozycji podsumowującej czwartą edycję programu OP_YOUNG. Posłuchaj rozmowy z Marią Majchrowską oraz wyróżnionymi w projekcie twórcami Klaudią Kasperską i Marcinem Derdą, którego działanie performatywne "Przeciąganie struny" zobaczymy w piątkowy wieczór.

Posłuchaj całej rozmowy:


 


Od 5 kwietnia do 4 maja w Galerii Geppart ASP Wrocław oglądać będzie można wystawę "ISWWAUZ – Rekapitulacja". O pokazie aktywności artystycznej osób pracowniczych Instytutu Sztuk Wizualnych Wydziału Artystycznego Uniwersytetu Zielonogórskiego mówili kuratorzy Paulina Komorowska-Birger i Wojciech Kozłowski. Wernisaż w piątek o 17:30.

Posłuchaj całej rozmowy:


 


Od 5 kwietnia do 9 czerwca w galerii SIC! BWA Wrocław oglądać można wystawę "Robak sercowy", w ramach której prezentowanych będzie siedem rzeźb i płaskorzeźb wykonanych z ceramiki, szkła, tkaniny oraz drewna autorstwa Aleksandry Liput. Temat przybliżyli artystka oraz kuratorka Mika Drozdowska i producentka Patrycja Ścisłowska. Wernisaż w piątek o 19:00.

Posłuchaj całej rozmowy:


 

Do usłyszenia co środę w DAB+, aplikacjach mobilnych, do zobaczenia na www.radiowroclawkultura.pl.


Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.