Bardzo ważny mecz piłkarek ręcznych KPRu Gminy Kobierzyce

Robert Skrzyński, inf. prasowa | Utworzono: 2024-05-14 08:30
Bardzo ważny mecz piłkarek ręcznych KPRu Gminy Kobierzyce - fot. kprkobierzyce.pl
fot. kprkobierzyce.pl

To spotkanie będzie decydować o srebrnym medalu mistrzostw Polski. KPR Gminy Kobierzyce na dwie kolejki przed końcem rozgrywek traci dwa punkty właśnie do MKSu Lublin.

KPR prezentuje się bardzo dobrze w ostatnich spotkaniach ligowych. Po niespodziewanym triumfie w derbach Dolnego Śląska przyszły mecze w Koszalinie i Piotrkowie Trybunalskim. W obu starciach nie brakowało dramaturgii, a sprawa zwycięstwa była otwarta niemalże do ostatnich sekund. KPR wytrzymał jednak ciśnienie i zgarnął sześć punktów w obu tych potyczkach. Przegrana w jednym z tych meczów mogłaby kosztować srebro.

Zawodniczki MKSu również w ostatnich trzech spotkaniach zgromadziły komplet punktów, pokonując kolejno Piotrcovię, MKS Gniezno i Młyny Stoisław Koszalin. Warto dodać również, że zarówno KPR jak i MKS uległy KGHM MKS Zagłębiu Lubin w Pucharze Polski. KPR zakończył swoją przygodę w półfinale, a MKS uległ drużynie Bożeny Karkut w finale.

Obie drużyny mierzyły się ze sobą w obecnym sezonie trzykrotnie, a dwukrotnie górą były zawodniczki KPRu. We wszystkich trzech spotkaniach wygrywały gospodynie. Ostatnia potyczka miała miejsce pod koniec marca, gdy znakomicie dysponowany KPR wypunktował rywalki.

Początek spotkania o godzinie 20.


Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.