Serum dla zachowania kapitału młodości skóry na dłużej

Radio Wrocław | Utworzono: 2024-06-10 12:01
Dodaj do Wykop.pl
Serum dla zachowania kapitału młodości skóry na dłużej - Materiał Sponsora
Materiał Sponsora


Na czym polega zachowanie kapitału młodości skóry?

Starzenie się skóry jest nieuniknione - nie będziemy kłamać, ale jako Institut Esthederm dążymy do zachowania kapitału młodości na dłużej. O co właściwie chodzi? Skóra wraz z wiekiem traci jędrność, elastyczność i nawilżenie. Pojawiają się zmarszczki, a owal twarzy zaczyna opadać. Kosmetyki Institut Esthederm mają za zadanie zachować kapitał młodości na dłużej, czyli ochronić skórę przed starzeniem się. 

Skóra posiada naturalne zasoby oraz biologiczne mechanizmy, które dopasowują się do warunków zewnętrznych. Samodzielnie możesz nie tylko podtrzymać młody wygląd skóry, ale również sprawić, że będzie się ona starzała dwa razy wolniej, co zostało udowodnione naukowo.


Jak serum pomaga w zachowaniu młodości skóry?

Serum to skoncentrowany rodzaj kosmetyku, który może skutecznie poprawić wygląd i kondycję skóry. Nasze zaawansowane serum redukujące oznaki starzenia, dzięki opatentowanej biotechnologii Age Proteom™ pozwala skórze odzyskać blask, jędrność i gęstość. Dzięki temu odzyskuje ona swój młodszy wygląd. 

Opatentowana biotechnologia Technologia Age Proteom™ opiera się na połączeniu 6 bakterioruberyn, które chronią białka skóry zarówno fizycznie (działając jako białka opiekuńcze), jak i biochemicznie (chroniąc przed stresem oksydacyjnym w sposób specyficzny dla białek). Zaawansowana formuła serum zawiera również cenną dla skóry wodę komórkową - Cellular Water. Swoim składem i funkcją przypomina ona wodę, która naturalnie znajduje się w ludzkiej skórze, dzięki czemu skutecznie walczy z oznakami starzenia się.


Kiedy zacząć stosować serum?

Po serum do twarzy warto sięgnąć w każdym wieku. Najlepiej wybrać takie, które odpowie na problemy skóry. Serum nawilżające z powodzeniem może być stosowane przez osoby z suchą i napiętą skórą, jak i te, które zauważyły pierwsze zmarszczki, utratę jędrności i blasku. Dla każdego, kto chce połączyć intensywne nawilżenie skóry z działaniem anti-aging, Institut Esthederm stworzył serum z kwasem hialuronowym. Łączy ono trzy formy kwasu hialuronowego wysokocząsteczkowy, niskocząsteczkowy i kapsułowany kwas hialuronowy, wygładzając drobne linie na skórze, wypełniając ją i sprawiając, że staje się pełna blasku. 

Jeśli potrzebujesz jeszcze mocniej zadziałać ze starzeniem się skóry - nie zapominaj o Age Protem Zaawansowanym Serum™. Regularnie stosowane daje trwałe efekty, które zauważysz już po 28 dniach a Twoja skóra będzie się starzała dwa razy wolniej. Swoją pielęgnację możesz uzupełnić o krem do twarzy o działaniu przeciwstarzeniowym -  Active Repair Wrinkle Correction Cream. Wykorzystany w nim patent Time Control System opóźni proces starzenia się skóry, a Cellular Water jeszcze bardziej wzmocni naturalne mechanizmy komórkowe. Serum odmładzające wraz z kremem przeciwzmarszczkowym od Institutu Esthederm to doskonałe połączenie, które widocznie odmieni wygląd Twojej skóry.