Kubot odpadł w półfinale

Radio Wrocław | Utworzono: 2011-07-16 19:17 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12

W dwóch pierwszych setach dolnośląski tenisista prowadził grę, w pierwszej partii wyszedł nawet na prowadzenie 4:1, ale przegrał pięć kolejnych gemów.

W drugim secie nie zmarnował już prowadzenia 5:1 i wygrał partię do trzech. Na prowadzenie 4:3 wyszedł nawet w trzeciej odsłonie, ale później dał się przełamać i przegrał najważniejsze piłki.

Dla Kubota awans do półfinału w Stuttgarcie i tak był sukcesem, bo w Niemczech startował z dziką kartą.

Tegoroczny Puchar Mercedesa to puchar niespodzianek - już w ćwierćfinale nie było żadnego z rozstawionych graczy.

W finale Andujar zmierzy się ze swoim rodakiem, Juanem Carlosem Ferrero, który w półfinale pokonał Argentyńczyka Federico Del Bonisa 3:6, 6:4, 6:4.