Refleksje po meczu w Sofii

Robert Skrzyński | Utworzono: 2011-08-05 08:15 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12

Po bezbramkowym remisie na własnym stadionie wicemistrzowie Polski także na wyjeździe zremisowali z Lokomotivem Sofia 0:0.

Dogrywka nie przyniosła rezultatu i o awansie decydowały rzuty karne. Wrocławianie - Sztylka, Mila, Madej i Pietrasiak egzekwowali je skutecznie, a bramkarz Śląska Marian Kelemen obronił strzały Iwanowa i Dafczewa. Śląsk wygrał konkurs jedenastek 4:3.

Jak ten mecz ocenił bohater Śląska Marian Kelemen?

A jaki miał sposób na obronę rzutów karnych?

Rzuty karne po 120 minutach gry to naprawdę trudna przeprawa przyznawał kapitan Śląska, Sebastian Mila: