VI Aukcja Charytatywna Kancelarii BSO Prawo & Podatki

Radio Wrocław | Utworzono: 2011-11-17 14:19 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

Fot. Wikipedia

Pomóż i TY.

29 listopada 2011 r. o godz. 18.00 w Hotelu Sofitel Wrocław Old Town rozpocznie się licytacja przedmiotów podarowanych w odruchu serca przez znane i lubiane postaci życia publicznego. Licytacji towarzyszyć będzie loteria fantowa oraz sprzedaż cegiełek.

- W tym roku organizujemy naszą Aukcję pod hasłem „Pomóż i Ty”, pragnąc tym samym zaprosić wszystkich mieszkańców Wrocławia do wsparcia chorych dzieci– mówi mec. Krzysztof Bramorski, organizator aukcji. Im więcej ludzi dobrego serca przyłączy się do naszej inicjatywy, tym większą kwotę będziemy mogli przekazać na ratowanie życia dzieci z Kliniki kierowanej przez prof. Alicję Chybicką. – dodaje.

Już teraz na liście darów znajduje się ponad 20 przedmiotów, a ich darczyńcami są m.in: Richard von Weizsäcker, były Prezydent Niemiec, który podarował piękne kościane szachy; Prezydentowa Jolanta Kwaśniewska, która przekazała kryształowy przycisk do papieru Rosenthala.

Prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz, który ofiarował piłkę nożną, gen. Mirosław Hermaszewski, który przekazał 41 kart z odręcznymi podpisami kosmonautów oraz dar. Licytować będzie można także m.in.: gwasz na papierze Magdaleny Abakanowicz, książki prof. Jana Miodka, wino Taberner 2006 z autografem Marka Kondrata.

29 listopada 2011 r. godz. 18.00 Hotel Sofitel Wrocław.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama