Magiczna Muzyka Disneya 30 maja w Hali Stulecia

Marianna Kasperczyk, | Utworzono: 2010-04-29 14:54 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

Magiczna Muzyka Disneya to niezapomniane przeżycie zarówno dla dzieci, jak i ich rodziców. Przy dźwiękach najpiękniejszych filmowych melodii widzowie wyruszą w podróż dookoła świata na spotkanie z bohaterami takich filmów jak Aladyn, Piękna i Bestia, Mała syrenka, czy Król lew.

Koncerty składać się będą z ośmiu suit skomponowanych specjalnie do filmów Disneya m.in. przez Alana Menkena, Bruce'a Broughtona i Jerry'ego Goldsmitha. Każdy koncert wykona zespół 60 muzyków Orkiestry Filharmonii Zabrzańskiej pod kierownictwem Sławomira Chrzanowskiego.

Przysłowiową „wisienką na torcie" będzie występ Karoliny Trębacz, aktorki i wokalistki, która wykona utwór z filmu Księżniczka i Żaba pt. „Prawie udało się".

Karolina Trębacz jest aktorką Teatru Muzycznego w Gdyni, gdzie można zobaczyć ją w musicalach, w których wciela się w postacie: Belle w Pięknej i Bestii, Rusty w Footloose, Bianki w Kiss me Kate, Baronowej Wąsowskiej w Lalce i Hyuniak w Chicago. Zagrała ponadto role: Heleny w Śnie nocy letniej, Schili w Hair, Adrianny w Drakuli, Lisawej w Na szkle malowanym. Występowała w spektaklach: Muzyka Gershwin, Słowa (piosenki Jacka Kaczmarskiego), Być Merilyn, Evita, Jesus Christ Superstar i Skrzypek na dachu. W 2001 roku wystąpiła w ostatnim koncercie zespołu Republika - „Kombinat" podczas PPA we Wrocławiu. W roku 2008 była jedną z debiutantek na Festiwalu Opolskim.

Pierwszy koncert Magiczna Muzyka Disneya odbył się dwa lata temu w Warszawie, gdzie odniósł ogromny sukces. W połowie marca 2010 roku Magiczna Muzyka zawitała do Zabrza i od razu spotkała się z ogromnym entuzjazmem mieszkańców Śląska.

Teraz przyszła pora na inne miasta Polski. W maju disney'owska atrakcja zawita do Poznania (15.05, Hala Arena, godz. 16.30), Gdyni (28.05, Hala Gdynia, godz. 16.30) i Wrocławia (30.05, Hala Stulecia, godz. 16.30).
Bilety na majowe koncerty, które są dostępne w czterech kategoriach cenowych (15, 35, 50, 70 zł) można kupić na www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl, www.eventim.pl oraz w sieciach salonów EMPIK.

Więcej informacji na www.magicznekoncerty.pl

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama