„Jedziemy na narty”

Radio Wrocław | Utworzono: 2011-12-16 15:14 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

O czym powinieneś pamiętać szykując się do wyjazdu na narty? Jak dobrać sprzęt, oraz jak zadbać o swoje bezpieczeństwo na stoku? O tym między innymi będzie mowa podczas darmowego szkolenia organizowanego przez „Miasto w Formie” i Fundację „Sportmania”. Zapisy już od dzisiaj na www.miastowformie.pl.

Chcąc cieszyć się z zimowego wyjazdu i pamiętać go wyłącznie jako fantastyczną przygodę w górach trzeba się wcześniej do niego dobrze przygotować. Zaczynając od sprzętu narciarskiego, przez odpowiednie ubranie, poznanie przepisów obowiązujących na stoku, a kończąc na bezpieczeństwie. Dlatego dla wszystkich miłośników białego szaleństwa „Miasto w Formie” organizuje szkolenie, które poprowadzi instruktor narciarstwa zjazdowego PZN.

– Na spotkaniu powiemy jak dobrać narty, biorąc pod uwagę wzrost i umiejętności narciarza, co zabrać na taki wyjazd oraz jakie ćwiczenia wykonać przed wejściem na stok, by na następny dzień nie mieć zakwasów – mówi Maria Burmecha z Fundacji „Sportmania” – Dodatkowo powiemy też o diecie dla narciarzy – dodaje.

Szkolenie „Jedziemy na narty” odbędą się 20 grudnia (wtorek) we Wrocławskim Centrum Zdrowia przy pl. Dominikańskim 6. Początek o godz. 18.00. Zapisywać można się już od 16 grudnia (piątek) od godz. 12.00 na www.miastowformie.pl. – W szkoleniu udział weźmie 30 osób, które jako pierwsze zapiszą się za pośrednictwem naszej strony internetowej www.miastowformie.pl - podkreśla Ewa Pacia z Forum Medicum, koordynatora programu „Miasto w Formie”.

Wszyscy uczestnicy spotkania otrzymają punkty w ramach „Miasta w Formie”, które po uzbieraniu odpowiedniej ilości można wymieniać na zdrowe nagrody.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama