Ruszają eliminacje do konkursu MISS POLONIA Wrocławia 2012

Radio Wrocław | Utworzono: 2012-04-06 12:48 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

Już 14 kwietnia o godz. 14.00 w Domu Handlowym Renoma odbędzie się pierwszy casting do tegorocznej edycji konkursu. Impreza rozpoczyna zmagania dziewcząt w lokalnych eliminacjach Miss Polonia.

Wybory Miss Polonia są najstarszym i najbardziej prestiżowym konkursem piękności. Każdy w Polsce chodź raz w życiu oglądał w telewizji Wybory najpiękniejszej Polki podczas Gali Miss Polonia. Jednak nie każdy wie, że Miss Polonia to konkursu z ponad 80 letnią tradycją. Pierwszą Miss Polonia wybrano w 1929 roku, a samą nazwę konkursu zaproponował znany literat Tadeusz Boy-Żeleński.

Organizatorzy konkursu zapraszają Panie w wieku od 18 do 27 lat do udziału w konkursie. Kandydatki powinny zabrać ze sobą dowód tożsamości, sukienkę …oraz wysokie obcasy! Spośród wszystkich dziewcząt jury wybierze 15 – 25 najpiękniejszych, które będą rywalizować podczas Gali Finałowej Wyborów Miss Polonia Wrocławia 2012 zaplanowanej na 19 maja.

Gospodarzami i organizatorami wyborów w Wrocławiu jest Agencja Rekreatywa oraz DH RENOMA. Partnerem Głównym regionalnych Wyborów Miss Polonia Wrocławia bez którego impreza nie mogłaby się odbyć jest TAURON Ekoenergia.

Najbliższy casting odbędzie się już 14 kwietnia o godz. 14.00 w DH RENOMA przy ul. Świdnickiej 40 we Wrocławiu.

Więcej informacji na stronie www.misswroclawia.pl. Znajdziecie nas również na Facebooku http://www.facebook.com/misswroclawia

Przeżyjesz niezwykła przygodę!
Daj sobie szansę... i przyjdź !!

Serdecznie zapraszamy do wspólnego poszukiwania piękna!

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama