Zagłębie gra o punkty w Gdańsku

| Utworzono: 2012-04-09 11:50 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12

Lubinianie w ramach 25 kolejki ligi zagrają na PGE Arenie Gdańsk z miejscową Lechią. Początek meczu o 16.

W 5 ostatnich spotkaniach ekstraklasy miedziowi 4 razy wygrali, raz zremisowali. Obecnie mogą się pochwalić serią 3 zwycięstw z rzędu. Zespół Pawla Hapala gra skutecznie, mądrze i do tego sprzyja mu szczęście.

Inaczej wygląda sytuacja w ekipie z Gdańska. Lechia, choć wygrała w poprzedniej kolejce na wyjeździe w Bełchatowie, rozczarowuje. W tym roku zwyciężyła raz - właśnie z PGE GKS. DO tego 4 razy zremisowała i 2 razy przegrała. Efekt takich wyników widać po frekwencji na pięknym, nowoczesnym gdańskim obiekcie. Ostatni  mecz Lechii z wysokości trybun oglądało tylko nieco ponad 10 tysięcy osób.

Pogoda dziś na Wybrzeżu słoneczna. Od wczesnych godzin przedpołudniowych można spotkać kibiców w barwach dumy Gdańska. Fani Lechii wierzą w sukces i liczą,
że w lany poniedziałek, Zagłębie otrzyma "lanie" od ich pupili.

W lepszych nastrojach przed dzisiejszym starciem mogą być jednak kibice z Lubina. To przecież Zagłębie kandyduje do miana "rycerzy wiosny".

Eksperci, wynik konfrontacji Lechii z Zagłębiem, typują różnie. Liczymy jednak, że dolnośląska drużyna pójdzie za ciosem i wygra 4 mecz z rzędu. Relacja ze spotkania w Radiu Wrocław.


Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.