Festiwal Niezależnych Filmów Fantastycznych i Horrorów

Radio Wrocław | Utworzono: 2012-04-11 11:40 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
Festiwal Niezależnych Filmów Fantastycznych i Horrorów -

Widzowie, oprócz uczestnictwa w prezentacjach, będą mogli wybrać, ich zdaniem, najlepszy film festiwalu. Emocji będzie sporo bo w konkursie są obrazy amatorskie, które nie ustępują jakością zawodowym filmom. Na ekranie będzie można zobaczyć w nietuzinkowych rolach Mirosława Bakę, Cezarego Pazurę, Weronikę Rosati czy Agnieszkę Sienkiewicz i Mariusza Bonaszewskiego grających obecnie w serialu. „M jak miłość”.

Podczas festiwalu filmy oceniać będzie Jury w składzie: Cezary Harasimowicz (scenarzysta), Jarosław Boberek (aktor), Grzegorz Mostowicz Gerszt (aktor) oraz redaktorzy i krytycy filmowi pomysłodawcy nagrody ZŁOTY WĄŻ Krzysztof Spór i Kamil Śmiałkowski. Prezentacje filmowe odbędą się 21 i 22 kwietnia 2012 roku w sali Teatru Robotniczego Miejskiego Ośrodka Kultury i Sztuki w Bielawie. Podczas festiwalu odbędą się prezentacje najlepszych produkcji Platige Image, spotkanie z Polskim Garnizonem legionu 501 (miłośników Star Wars) oraz parada „umarlaków”. Dla zainteresowanych warsztaty filmowe prowadzone przez montażystę Adama Kwiatka (min. NAZNACZONY i OBŁAWA) i dźwiękowca Michała Jankowskiego (NAZNACZONY, WEEKEND).

Lista zakwalifikowanych filmów oraz szczegóły i program festiwalu dostępne na afiszach, stronie festiwalu www.efha.pl oraz na stronie www.mokisbielawa.pl. Festiwal można też znaleźć na FACEBOOKU http://www.facebook.com/eFHaFestiwal

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.