Sobota małych olimpijczyków

Radio Wrocław | Utworzono: 2012-07-25 09:40 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
Sobota małych olimpijczyków -

Event pod hasłem „Mini Olimpiada” będzie okazją do wspólnej zabawy dzieci i rodziców, doświadczenia emocji towarzyszących sportowej rywalizacji oraz poznania ciekawych form aktywnego i twórczego spędzania czasu z rodziną.

Podczas wydarzenia, organizowanego w ramach spotkań Godziny dla Rodziny dzieci dowiedzą się, czym jest olimpiada, a biorąc udział w zawodach będą miały okazję poznać różne dyscypliny sportowe. Wśród nich znajdą się zarówno prawdziwe olimpijskie konkurencje, jak i niekonwencjonalne, potraktowane z przymrużeniem oka, wesołe zabawy sportowe (np. wyścigi na grzbiecie tatusia, czy rzut… beretem). Do udziału w indywidualnych i grupowych zawodach zaprosi wszystkich chętnych ABC FIT.

Profesjonalni animatorzy zachęcą małych olimpijczyków m.in. do pokonania toru przeszkód i mini maratonu. Dzięki sklepowi Decathlon w ramach olimpijskiej soboty będzie również okazja poskakać na trampolinie, poznać zasady gry w bule oraz sprawdzić swoich sił w celowaniu do tarczy z bezpiecznego, specjalnie przygotowanego dla dzieci łuku. Ponadto, jak przystało na prawdziwe sportowe święto, nie zabraknie kolorowej olimpijskiej parady, a zwycięzcy staną na podium, gdzie zostaną udekorowani i obdarowani nagrodami.

To jednak jeszcze nie wszystkie atrakcje przygotowane na ten dzień. Księgarnia dziecięca Pociąg do Bajeczki zorganizuje dla najmłodszych ciekawe aktywności plastyczne i zaprosi do mini strefy kibica, w której będzie można skorzystać z malowania twarzy, własnoręcznie wykonać medal lub wykazać się kreatywnością malując sportowe kolorowanki. Dodatkowo miłośnicy książek będą mogli posłuchać czytanych na głos wesołych wierszyków, a Czas Dzieci przeprowadzi konkursy z wyjątkowymi nagrodami. Z okazji olimpijskiej soboty specjalne promocje dla klientów Korony przygotowały również sklepy.

„Mini Olimpiada” to kolejny event z cyklu Godziny dla Rodziny – całorocznego programu rozrywkowego opracowanego dla dzieci i rodziców z myślą o weekendowych wizytach w galerii Korona. Spotkania odbywają się raz w miesiącu, zawsze w sobotę, od 12:00 do 15:00. Podczas każdego wydarzenia podbijane są karty lojalnościowe. Zebranie czterech pieczątek uprawnia do wzięcia udziału w konkursie na najlepsze hasło promocyjne całego cyklu.

Więcej informacji na stronie centrum-korona.pl.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.