Zainwestuj w różnorodność!

Radio Wrocław | Utworzono: 2010-08-12 11:04 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

Zarządzanie różnorodnością (diversity management) jest wszechstronnym procesem menedżerskim, który zmierza do tworzenia takiego środowiska pracy, w którym korzyści odnoszą wszyscy – podobni i różni - pod względem wieku, narodowości, płci, niepełnosprawności, jak i wykształcenia, posiadanych umiejętności, doświadczenie zawodowego, stylu życia.

Projekt „Zainwestuj w różnorodność”, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, tworzy awangardę biznesu na Dolnym Śląsku! Obecnie trwa rekrutacja do partnerstw, które wspólnie wypracują pierwszą lokalną Strategię wdrażania Zarządzania Różnorodnością na Dolnym Śląsku. Dla uczestników zaplanowano warsztaty pod okiem ekspertów. Dodatkowo, w listopadzie, zorganizowana zostanie konferencja z udziałem międzynarodowych gości- prekursorów w zakresie zarządzania różnorodnością w Europie.

Radio Wrocław objęło projekt patronatem medialnym

JEŚLI:

Pracujesz nad tym, by pozostać atrakcyjnym pracodawcą dla wybitnych ludzi? Dzięki Twojemu zarządzaniu firma jest jak magnes dla nowych talentów? Wiesz, jak zatrzymać doświadczonych pracowników i cieszyć się wizerunkiem dobrego pracodawcy? Masz potrzebę zwiększenia efektywności i innowacyjności zespołów?
ZAPRASZAMY DO PROJEKTU „ZAINWESTUJ W RÓŻNORODNOŚĆ”

Więcej na: www.diversity.com.pl

Nie zwalniaj na rynku pracy! Utrzymaj zatrudnienie dzięki bezpłatnym kursom przekwalifikowującym lub załóż własną działalność gospodarczą, na którą dostaniesz dotację 40 tys. PLN!

A to wszystko w ramach projektu „Nie zwalniaj na rynku pracy” z zakresu outplacementu (zwolnień monitorowanych). Jest on skierowany jest do sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw z branż elektromaszynowej, włókienniczej i motoryzacyjnej w podregionie wałbrzyskim i jeleniogórskim.

Dzięki niemu 105 uczestników weźmie udział w BEZPŁATNYCH szkoleniach ogólnych i indywidualnym doradztwie. Następnie 60 z nich skorzysta z kursów przekwalifikowujących, a 45 ze szkoleń z przedsiębiorczości. Autorzy 30 najlepszych pomysłów na biznes uzyskają dofinansowanie w wysokości do 40 tys. złotych na założenie działalności gospodarczej oraz wsparcie finansowe i doradcze przez okres 12 miesięcy.

Zapraszamy do odwiedzenia strony: www.niezwalniaj.pl

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama