Projekt Wspierania Przedsiębiorczości PWP

Radio Wrocław | Utworzono: 2013-01-15 17:01 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

22.01.2012 w kasynie Hotelu Park Plaza we Wrocławiu, odbędzie się fantastyczny event kontaktów biznesowych Projektu Wspierania Przedsiębiorczości PWP. Właściciele firm wielu branż spotkają się, aby się poznać, wymienić kontaktami, porozmawiać o możliwościach wzajemnej współpracy. Sprzyjająca do omawiania interesów atmosfera, pyszny catering, nauka gry w ruletkę, nagrody i upominki od sponsorów to atrakcje, czekające na uczestników tego jednego z
najważniejszych wydarzeń kontaktów biznesowych tej zimy w Polsce.

Na spotkaniach Projektu Wspierania Przedsiębiorczości PWP często brakuje miejsc, jednak zainteresowanie tym wydarzeniem przerosło nasze oczekiwania. Musimy już ściśle limitować zgłoszenia, aby przyjąć przedstawicieli jak największej ilości branż. Mamy jedynie 150 miejsc.

W związku z tym prosimy, aby zapisywały się maksymalnie dwie osoby z firmy. Nasz system pracy jest bardzo konkretny i skuteczny. Korzyści, jakie osiągają uczestnicy wydarzeń PWP zaczynają osiągać taką skalę, iż trudno się dziwić ludziom biznesu, że chcą mieć w tym swój udział.

Nasze wydarzenia to nie tylko sympatyczna atmosfera, dobra zabawa, lecz - przede wszystkim, systematyczna, zorganizowana, solidna praca na i po spotkaniach. Zależy nam bowiem na tym, aby poznać biznesy Gości, ich grupy docelowe, kontakty jakich poszukują i następnie konkretnie im pomóc poprzez system rekomendacji PWP.

Uczestnicy spotkań projektu odnotowali już ponad 830 współpracy i poleceń, a pojawiające się wzrosty obrotów i zysków, dzięki naszej organizacji, to dla niektórych Partnerów, już liczby pięciocyfrowe - miesięcznie. Działamy obecnie w czterech miastach Polski i chcemy pomóc każdemu przedsiębiorcy w tym trudnym dla gospodarki okresie.

Ten event to połączenie biznesu z doskonałą zabawą i wspaniały początek roku dla naszych Partnerów i Gości, podkreśla organizator imprezy, koordynator krajowy PWP, Bartek Ślazyk. Szczegóły spotkania i krótka rejestracja: http://oiola.com/e/1034-event-kontaktow-biznesowych-casinos-poland-wroclaw/

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama