Czas pokonać Kociewskie Diabły

| Utworzono: 2013-03-01 08:50 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12

PGE Turów tę fazę zakończy szlagierem ze Stelmetem Zielona Góra. Dziś drużynę Miodraga Rajkovicia czeka spotkanie w Starogardzie Gdańskim z Polpharmą.

Wygrana z Kociewskimi Diabłami bardzo przybliży zespół z Dolnego Śląska do zwycięstwa w sezonie zasadniczym. Choć nie gwarantuje to pierwszego miejsca przed play-off, znów czeka nas gra w 6, z pewnością da to sporo pewności siebie w kolejnym etapie ekstraklasy.

O wygrane w Starogardzie jest ciężko, o czym przekonał się niedawno Stelmet. Zielonogórzanie sensacyjnie przegrali, tracąc ponad 100 punktów.

Gwiazdą Polpharmy jest Ben McCauley. Amerykanin zdobywa średnio prawie 19 punktów na mecz i zbiera z tablic ponad 8 piłek. Bardzo ciekawie zapowiadają się jego pojedynki z podkoszowymi Turowa.

Polpharma została w ostatnich dniach dodatkowo wzmocniona pod koszem. Nowym środkowym zespołu został bowiem Martynas Andriuskevicius. Litwin od wczoraj trenuje z zespołem.

Andriuskevicius jest wychowankiem Żalgirisu Wilno, w którym występował także w Eurolidze. W 2005 r. został wybrany z 44. numerem w drafcie NBA przez Orlando Magic. Szansę na debiut w TBL powinien otrzymać w dzisiejszym meczu.

Początek spotkania o 19. Relacja w Radiu Wrocław.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.