Międzynarodowe Targi Turystyczne Wrocław 2013

Radio Wrocław | Utworzono: 2013-03-27 15:30 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

W tym roku w programie targów  nie zabraknie warsztatów survivalowych, fotograficznych Akademii Nikona, Festiwalu Podróżników, Festiwalu Kulinarnego, atrakcji dla najmłodszych, konkursów z cennymi nagrodami. Zostali zaproszeni goście specjalni, m.in. Beata Pawlikowska, Olga Morawska, Wojciech Cejrowski oraz wielu innych.

Międzynarodowe Targi Turystyczne WROCŁAW mają 5 lat. Ten pierwszy, okrągły jubileusz świętowany będzie w sposób godny podróżnika. Ogłoszony został konkurs, w którym nagrodą główną jest wycieczka na Zanzibar. Tak, dokładnie na Zanzibar, i to dla dwóch osób!

Jak wygrać wycieczkę na Zanzibar? Szczegóły i regulamin konkursu na www.mttwroclaw.pl.

Po raz pierwszy współorganizatorem Targów jest Dolny Śląsk. W tym roku więc szczególny nacisk zostanie położony na to, co mamy w zasięgu ręki. A przecież jest się czym chwalić - mamy góry, jeziora, no i piękne miasteczka. Na targach poznamy ofertę m.in. województwa lubelskiego (to ponownie region partnerski targów) i wielkopolskiego. Nie można również pominąć stoiska Czech, Nepalu czy Indonezji.

Niekwestionowanym hitem targów co roku jest Festiwal Podróżników. I tym razem nie będzie inaczej. Zostali zaproszeni m.in. zwycięzcy bloga roku National Geographic, fascynaci morskich wojaży, czy też śmiałkowie, którzy podróżują autostopem w najdalsze zakątki świata.

Odczarowane zostaną również ryby, i to te słodkowodne. Jeśli myślicie: "Ok, są zdrowe, ale dość nudne", zapraszamy do udziału w Festiwalu Kulinarnym. Będzie świeża dostawa ryb prosto z naszych regionalnych Stawów Milickich. Podobno smakują rewelacyjnie - sami skosztujcie. W piątek w konkursie na najsmaczniejsze rybne danie zmierzą się profesjonaliści, a w sobotę swoje umiejętności w lepieniu pierogów z farszem z karpia (!) zaprezentują amatorzy. Jest o co walczyć: wyjazd do Stawów Milickich wraz z noclegiem i pyszną kolacją w lokalnej restauracji. Z samego rana odbędzie się połów ryb - kilka tych najlepszych okazów będzie można zabrać do domu.

Jak kupić bilety?
Bilet jednodniowy / normalny – 15 zł,  ulgowy – 10 zł*
Karnet dwudniowy / normalny – 20 zł, ulgowy – 15 zł
Karnet trzydniowy** / normalny – 30 zł, ulgowy –20 zł
Bilet grupowy – 8 zł (przy zakupie powyżej 10 biletów)
Dla dzieci do 7. roku życia wstęp darmowy.

* Bilety ulgowe przysługują uczniom szkół podstawowych, ponadpodstawowych, studentom, emerytom i rencistom po okazaniu ważnej legitymacji oraz osobom niepełnosprawnym.

** Zakup karnetu trzydniowego możliwy jest tylko w dniu wydarzenia w kasach Hali Stulecia.

W przedsprzedaży bilety można nabyć drogą internetową na stronach Ticketpro i Biletin, oraz w dniu wydarzenia w kasach Hali Stulecia.

Więcej na www.mttwroclaw.pl oraz www.facebook.com/mttwroclaw

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama